Sylvania products

Firefox 3.0 +

Goblins Cup IV. ročník

Celkově 4.místo

Turnaj se hrál 2x12 minut čistého času v každém utkání základní skupiny. V play-off 2x15 minut. V sobotu se každý tým střetnul se svými soupeři ve skupině, v neděli pak byly na programu vyřazovací boje.

Rozděleni do skupin

Skupina Týmy
"A" A.S.H.F. B, Brankostroj, Malvir, Maroš Company, South Park Cows
"B" Avir, Black Ravens, Ďáblové B, Goblins, LuHill

Základní skupina

Seřadit podle data vzestupně Seřadit podle data sestupně Seřadit podle domácích vzestupně Seřadit podle domácích sestupně Seřadit podle hostí vzestupně Seřadit podle hostí sestupně Seřadit podle typu vzestupně Seřadit podle typu sestupně

Obránci: Ješina, Veverka, Horák, Klepetko, Beránek, Kocián
Útočníci: Sígl P., Sígl M., Pařízek, Svrček, Vrkoč, Tučný, Pardubský, Jordák, Červenka, Chmelíček, Kucarov
Kdo se nenašel na této soupisce a měl by zájem hrát, ozvěte se prosím Petru Hutlovi (příp. mě). Místo se určitě najde (zápasů je dost) a my budeme jen rádi.

Prodej suvenýrů

Během celého turnaje bude možnost si u našeho "stánku" koupit suvenýry Cows k výročí 10 let klubu.

Hodnocení Goblins Cupu 2010 by Hutlíno (and L.80)

15 hráčů do pole a 2 gólmani neutekli pozornému oku Hutlína, jednoho z nových vládců klubu. Ten bedlivě sledoval "svoje" ovečky, aby získal přehled, čeho je kdo schopen. A nutno dodat, že vypátral velmi zajímavé informace, k nimž přidal i nějaká ta čísla ze statistik. Jen u pár hráčů požádal o pomoc, nebyl by totiž objektivní. Není se co divit...

DOMESTICI
Červenka Matěj (4 zápasy, 1+0, 2 trestné minuty) – První zápas jako by se teprve rozkoukával, kde že to vlastně je. Možná byl ještě v alkoholovém opojení z předchozího dne. Každopádně jeho hra a výkon se postupně v sobotu rozjížděly do větších a větších obrátek, asi jako když nasednete do drezíny a vystupujete z rychlíku Intercity. Nutno dodat, že proti slabším soupeřům.
Horák Jan (6 zápasů, 1+2) – Snad byla nevyrovnanost jeho výkonů způsobena jen přetížením po sezoně a dalších aktivitách. Síly prostě došly příliš rychle – jak ty fyzické, tak psychické. Potenciál má však Jenda pořád obrovský a v nové sezoně by měl plnit zase o něco důležitější roli, než doposud. A to je mu teprve necelých šestnáct.
Koubek Tomáš (4 zápasy, 3 výhry) – Ghite odchytal první den a byl jedním z hlavních strůjců vítězství ve skupině. Nevyšel mu jen zápas Brankostrojem. Pak ovšem překvapil výkony á la Vokoun i nedůvěřivé spoluhráče. Pro jeho další růst byla turnajová zkušenost v bojích proti těžkým soupeřům jedině přínosem.
Pařízek Lukáš (6 zápasů, 6+3, 2 trestné minuty) – Poříz přidal ke svým chapadlům, technice, přehledu a nepochopitelným motanicím i nasazení a, jak by řekl Franta Straka, trochu toho srdíčka. Dřel na hřišti jak mezek (nebo bizon) a radoval se z gólů, které vstřelil, nebo připravil a to je věc málokdy vídaná.
Sígl Petr (6 zápasů, 1+3) – Díky nasazení a stylu hry (možná taky trochu díky firmě, u které nám nechal udělat nové dresy) dostal turnajovou přezdívku "Bizon". Se svým bratrem předváděli krásné, oku lahodící kombinace. Určitě bude ještě dlouho vzpomínat na Chmeldovu osudovou střelu, která mu pozměnila rozmístění orgánů v dutině břišní.
Sígl Martin (6 zápasů, 1+6, 2 trestné minuty) – Bizonův brácha opět předvedl nadlidský výkon, co se týče odehraných soubojů, naběhaných kilometrů a připravených gólů. Navíc, pokud si dobře pamatuji, právě po jedné z nejkrásnějších akcí na turnaji padl gól v důležitém třetím utkání proti Marošově společnosti, do které bych tedy nechtěl patřit.
Soukup Miloš (2 zápasy, 0 výher) – Migo přišel na neděli, protože dva dny jsou na něho moc náročné, jak sám říká. Proti LuHillu se snažil, co mu síly stačily, ale na postup to po chybách spoluhráčů nestačilo. Proti Brankostroji v utkání o 3. místo se svezl s matným výkonem některých spoluhráčů. Po turnaji pronesl něco, co se nelíbí ani starému ani novému vedení a jeho budoucnost se bude řešit.
Svrček Martin (1,5 zápasu, 2 trestné minuty) – Co říct? První zápas slušný výkon, ve druhém však už Cwrk neunesl objektivní kritiku po třech stejných chybách, nepříznivý stav a nakopnutí mantinelu, což vyústilo ve zranění, jehož závažnost zná jen on sám. Odjezd před koncem turnaje zůstal nepochopený u většiny hráčů, zvláště když to nebylo poprvé. V sezoně to takto nepůjde.
Tučný Martin (2 zápasy, 1+2) – U Tučňáka se projevila oslava svatby z předchozího dne, takže po druhém utkání šel domů hajat, ačkoliv byl nahlášen na celou sobotu... I za pouhá dvě utkání ovšem prokázal, že mu hokejka v rukou už tolik nepřekáží a že se jeho hokejbalové schopnosti pomalu zlepšují.
Veverka Pavel (6 zápasů, 0+1) – Vevi se k hokejbalu vrací po delší vynucené přestávce (otrokářská práce). Myslím, že jak nám všem, tak hlavně sobě dokázal, že to pořád v rukou má a pořeší-li trošku fyzičku, může aspirovat na jednoho z nejlepších obránců II. NHbL Střed. Pro Cows super zpráva!
Vrkoč Lukáš (4 zápasy, 2+3, 2 trestné minuty) – Tak si myslím, že se nám Guti dostává zpět do formy, na jakou jsme u něj zvyklí. Běhal (občas bohužel jen sám), střílel, připravoval pozice spoluhráčům. Celkově vzato jsem rád, že nám na příští sezonu nikam neuteče.
Zavadil Libor (1 zápas) – Patník jako čerstvá posila na nedělní vyřazovací boje, sice běhal a dřel co to šlo, nicméně pak zavolal otrokář Štěpán a Patník nás musel opustit, neb si nemohl dovolit absenci v práci, protože by mohl přijít o prestižní cenu zaměstnanec měsíce června.

CIZÁCI
Bošák Ivo (2 zápasy, 2+0) – Narychlo Kuckou zařízená posila z kádru Kertu (minulá sezona Hostivař). Sice se mu povedlo vstřelit dva góly, nicméně si myslím, že i on i my jsme cítili, že se mu úplně nedařilo, tak jak by si sám představoval a klíčovou chybu ze semifinále ani nezapíral. Přejeme hodně štěstí do nadcházející sezony.
Chmelíček Filip (6 zápasů, 1+2, 4 trestných minut) – Navenek nenápadný klučina z Ďáblů to na hřišti umí pěkně rozjet. Dlouhá absence hokejky v ruce nebyla u tohoto úředníka po pár zápasech vůbec znát a nebýt posledního utkání, v němž nejspíš vinou únavy připravil BrankoKertu dva góly na zlatém podnose, byl by jeho výkon bezchybný.
Klepetko Jiří (4 zápasy, 2+0) – Host z národkových Ďáblů. Myslím, že odehrál velmi slušně všechny sobotní zápasy, vstřelil i dva krásné (taky trochu šťastné) góly, nicméně občas míň kibicovat a poučovat starší zkušenější hráče také není na škodu. Každopádně děkujeme za výpomoc.
Kocián David (6 zápasů, 12 trestných minut) – Další z našich pozvaných hostů. I když mě celou sobotu přesvědčoval o tom, že by bylo lepší, kdybych za něj na neděli našel náhradu a on si zašel zahrát golfový turnaj, protože na hřišti nestíhá, myslím si, že bojovností, tvrdostí a naběhanými kilometry (ať žije strojek od nike) předčil nejednoho mladšího kolegu.
Kucarov Michal (6 zápasů, 2+3, 2 trestné minuty) – Kucka odehrál celý turnaj klasicky bez chráničů. A proč taky ne, vždyť viděl dokument o šaolinu a tam se taky mlátí do hlavy, protože věří, že tím zesílí. Jestli je na tom aspoň trochu pravdy, bude mít Kucka motory jako Wayne Rooney. Zatím ale spíš jeho nohy vypadají jako nohy terénní krůty. No nechme se překvapit.

V každém případě byl turnaj opět zajímavým zpestřením začínajícího léta. Děkujeme Goblinům za jeho uspořádání.