South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2010 / 2011
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Po dvou letech je tu opět PLAY OFF!

Staněk, Uher, Pivoňka, Dušánek, Petrášek nebo Poul a knim Bureš z vyšší soutěže. To jsou jména borců, kteří pravidelně patří (nebo patřili) k nejlepším hráčům naší ligy. A my se od soboty postavíme v osmifinálové sérii právě proti nim. Jak je již několik dnů známo, útočištěm nám bude v prvních dvou zápasech čimické hřiště, tedy areál, který jsme z kraje sezony používali jako domácí. Čeká nás výzva jako hrom!

Až na zraněného Jana Tryznu a Petra Hutlu bychom měli na sever Prahy dorazit v plné sestavě. V sobotu sice ještě bez gólmanské jedničky Lumíra Kudrny, ale v neděli i s ním. V celé sérii nemáme co ztratit a přestože jdeme do play off s pokorou, tak určitě ne jako předem poražený tým. Velmi rádi bychom navázali na tři roky starou zkušenost, kdy se nám jako nejhůře postaveneému mužstvu po základní části podařilo vyřadit do té doby suverénní Litoměřice. Nutno však říct, že Spectrum má mnohem zkušenější kádr a každá výhra pro nás bude úspěchem. "Už se nemůžu dočkat, až to začne. O každé vítězství se budu rvát jako lev," plánuje benjamínek týmu Jan Horák a veterán Petr Sígl jen přizvukuje: "Nenechali jste mě hrát poslední dva zápasy základní části. Díky za to, jsem zdravej a připravenej. Co připravenej, pořádně nadrženej!" Tak snad radši dost, nebo se dozvíme něco, co nás nezajímá... Play off prostě startuje!

Sobotní i nedělní zápas osmifinále II. NHbL Sever-Střed začíná v Čimicích v 10.00. Řídit jej bude vždy dvojice rozhodčích Smailík.

Předpokládaná sestava Cows:
Kudrna (neděle), Podroužek - Červenka, Holý, Pillmann, Sígl M., Veverka - Horák, Jordák, Musil, Pařízek, Sígl P., Tučný, Vrkoč, Zápotocký, Zavadil.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

1.4.2011

Zápasy osmifinále

1.zápas

Benátky - Kovo B

Bohemia - Mělník

Ekonom - Ústí

Kelti - Kert B

Litoměřice - Concept

Rakovník - Kolín

Spectrum - Cows

Tygři - Louny


2.zápas

Benátky - Kovo B

Bohemia - Mělník

Ekonom - Ústí

Kelti - Kert B

Litoměřice - Concept

Rakovník - Kolín

Spectrum - Cows

Tygři - Louny