South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2010 / 2011
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Petr Sígl: Jádro Cows je složeno z lidí, kteří si rozumí!

Petr Sígl: Jádro Cows je složeno z lidí, kteří si rozumí! Petr Sígl: Jádro Cows je složeno z lidí, kteří si rozumí! "Myslím, že umíme držet při sobě," říká na adresu South Park Cows Petr Sígl. Rozhodně ví, o čem mluví. Tým v roce 2000 založil a celých deset let se poctivě staral o jeho chod, i na úkor soukromí, až ho před nedávnem předal zcela zabezpečený novému vedení, od něhož si po zaběhnutí slibuje zářnou budoucnost. Ví však, že bez chuti hráčů nic samo nepůjde...

Cows: Petře, jako otec Krav máš dokonalý přehled o tom, co se za 10 let působení dělo. Co se podle tebe nejvíc povedlo?
Petr Sígl: Toho, co se povedlo a stojí za zmínku je asi víc. Já si nejvíc vážím toho, že ačkoliv nás ještě před začátkem vůbec první sezony ve druhé Praze někteří tehdejší "odborníci" z jiných týmů tipovali na brzký konec, udrželi jsme fungující klub 10 let a dotáhli jsme to do druhé národky, zatímco oni skončili v propadlišti dějin Smailík.

Cows: A naopak, co mělo být lepší?
P.S.: Lepší měly být rozhodně hnědé dresy Smailík. A pokud vezmu nejčerstvější minulost, tak měl být určitě lepší letošní výsledek A-týmu.

Cows: V čem tkví největší kouzlo Cows?
P.S.: Podle mě v tom, že jádro je složeno z lidí, kteří si hodně rozumí i mimo hřiště. Jasně, že se občas neshodneme, ale myslím, že umíme držet při sobě.

Cows: Nyní klub přechází do nové éry. Myslíš, že je možné vnitřní klima udržet?
P.S.: Myslím, že je. Minimálně do té doby, než se právě to původní jádro úplně rozpadne. Z kádru na další sezonu je vidět, že někteří klíčoví lidé pomalu ale jistě končí. Pak bude záležet na mladých, jak se k tomu všemu postaví.

Cows: Co říkáš na nové vedení - tedy Jirku Holého a Petra Hutlu?
P.S.: Moc hezcí kluci, ale já už jsem ženatý. No a vážně? Teď ještě trošku tápou, ale až se zaběhnou bude to dobré.

Cows: Kam pod nimi může klub výkonnostně směřovat?
P.S.: To záleží jen částečně na nich. Hlavní vliv na to mají hráči. Když nebudou chtít dřít oni, tak s tím vedení nic nenadělá. Pozoroval jsem náznaky, že někteří mladší mají ambice hrát s Cows první národku. To bych chtěl zažít. Smailík

Cows: Jakou roli v budoucnosti klubu sehraje nové domácí hřiště?
P.S.: Já doufám, že pozitivní. Dost nás pochází z Košíku (oficiálně je to Hostivař), tak by nám právě hřiště v těchto místech Prahy mohlo přinést štěstí. Malešice byly naším domácím celou dobu a zvykli jsme si na něj. Jenže už v uplynulé sezoně bylo vidět, že letiště přestává být naší výhodou. Holt stárneme...

Cows: Máš představu, do kolika let se budeš pachtit na hokejbalovém hřišti?
P.S.: Já svojí představu mám, ovšem ta se značně liší od představ Ivety (manželka – pozn. red.) Smailík. Chci hrát do té doby, kdy budu týmu moct něco přinést. Jak začnou převažovat negativa, zkusím to trápení ukončit.

Cows: A tvůj bratr?
P.S.: No u něj je to otázka zdraví. Zatím se rok co rok povedlo najít motivaci silnější než rozum – nejdřív pro něj symbolická devátá sezóna, pak jubilejní desátá sezóna, teď nové dresy a magická hranice 600 trestných minut Smailík.

A já? Smailík
P.S.: No tipuju, že ty tak do šedesáti. Ale pravdu nám asi řekneš sám ne?

Dobře, musíš se mnou ale udělat rozhovor Smailík

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

17.7.2010