South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2010 / 2011
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Kádr Cows v sezoně 2010-11

Ještě před rokem hýbaly děním v Kravách tři týmy – áčko, béčko a mladší dorost. Od nové sezony bude veškeré dění smrsknuto do kádru jediného mužstva – toho ve II. NHbL Střed. Je jasné, že z více než 40 hráčů na soupiskách se do něj nemohli vejít všichni. Zde je proto seznam hráčů, kteří revoluci přežili a je o ně z naší strany zájem. Jen na nich je, zda se zapojí do přípravy, budou v klubu pokračovat a bojovat o místo v sestavě, či dají přednost jiné variantě (ti méně vytížení dostanou možnost střídavého startu do Pražské OHbL).

Brankáři: Tomáš Koubek, Lumír Kudrna, Petr Šroubek. Obránci: Roman Dvořák, Jiří Holý, Jan Horák, Petr Hutla, Filip Ješina, Petr Káninský, Bohuslav Marek, David Pavlík, Robert Pillmann, Martin Szlauer, Pavel Veverka. Útočníci: Lukáš Bušta, Matěj Červenka, Michael Jordák, Jan Musil, Richard Pardubský, Lukáš Pařízek, Matěj Pokorný, Dávid Priganc, Martin Sígl, Petr Sígl, Martin Svrček, Martin Tučný, Lukáš Vrkoč, Libor Zavadil, Vojtěch Žemlička.

Znamená to, že se dále nepočítá s těmito hráči, kteří dostanou zelenou odejít kamkoliv budou chtít v případě, že je nebudou ke Cows pojit žádné (zejména finanční) závazky:

Brankáři: Miloš Soukup. Obránci: Roman Nováček, Přemysl Remek. Útočníci: Miroslav Čepela, Marek Dvořák, Michal Dvořák, Ladislav Fišer, Daniel Konopáč, David Moravec, Ondřej Vojtíšek.

Ačkoliv pro náš tým odvedli leckdy nedoceněné služby, z vlastní vůle z různých důvodů (zatím?) v kariéře nepokračují tito hráči:

Brankáři: Jiří Vlasák. Obránci: Štěpán Floriš, Petr Štěpáník. Útočníci: Jaroslav Špaček, Martin Veselý.

Střídavé starty a hostování skončily následujícím borcům, kteří rovněž nebudou v organizaci Cows nadále působit:

Brankáři: Štěpán Čermák. Obránci: Jan Tryzna. Útočníci: Marek Zápotocký.

No a mladí na závěr. Ti úplně nejmenší (Lucie Assmannová, Šimon Dub, David Tvarůžek) dostali nabídku k prodloužení angažmá v mladším dorostu Kova, s nímž se doladí forma a podmínky působení. Ostatní obdrží po zvážení starým i novým vedením povolení ke střídavým startům u případných zájemců. Vždy však bude mít přednost zápas za Cows, pokud to situace bude vyžadovat...

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

8.7.2010