South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2010 / 2011
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Info: Příprava na play off

Zasvěcení již vědí, že nyní běží týdenní volno, abychom nabrali čerstvé síly na fázi sezony, jež nám byla loni zapovězena. Po odpočinku se k prvnímu tréninku na vyřazovací část sezony sejdeme netradičně v pondělí 28. března od 18.00 v Horních Měcholupech. Další fáze přípravy se uskuteční již v tradiční termín, tedy ve čtvrtek 31. března od 18.30 na témže místě.

Na základě docházky v sezoně a dalších objektivních okolností zvážených vedením týmu, jakými bylo například adekvátní posílení kádru při nízkém počtu hráčů ve většině zápasů, jsme vytvořili sestavu. Ta by měla vyběhnout na hřiště v prvním zápase play off. V praxi to znamená, že ten kdo v ní je, navštíví oba tréninky v příštím týdnu, stejně jako hráči uvedení ve čtvrté formaci. Neomluvená neúčast, nebo pochybný důvod absence znamená v případě některých hráčů jejich nahrazení dalším hráčem v pořadí.

Sestavu na play off i s rozestavením naleznete v sekci "soupiska/rozestavení". Play off 2011 startuje 2. dubna na hřišti soupeře, který bude znám nejpozději v neděli, a až do vyřazení bude trvat každý víkend. Nejdříve skončíme 9. dubna, čili na různé chaty atd. je prostor nyní a ne během vrcholu sezony.

Cows

Copyright © South Park Cows

Vložen

22.3.2011