South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2010 / 2011
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Útočná tramvaj řádila na Palmovce

Když přišel Hevy s nápadem zůčastnit se společně turnaje na Palmovce a lépe se připravit na sezonu, řekli jsme si proč ne!? Pravda, sice jsme čekali větší zájem z řad Cows, ale i tak čtveřice Matěj Červenka, Filip Ješina, Jan Horák a Lukáš Vrkoč alespoň doplnila početnější enklávu z Ekonomu plus kerťáka a reprezentanta v jedné osobě Martina Krůčka.

Kromě EkoCows se SHM Cupu účastnily ještě týmy národkových Ďáblů a Alpiqu Kladna B, regionového Rakovníku a Ekonomu B z pražské ligy. Na soupiskách vedle Krůčka zářila jména Tvarůžka, Pospíšila, Kočky, Tichého a dalších výrazných hráčů ve svých soutěžích. A pak také jednoho (ne)jmenovaného tvůrce pravidel hokejbalu. Vzhledem k tomu, že šlo o přípravu a na rozdíl od soupeřů v našem případě o téměř nesehraný tým, nebyly výsledky důležité, přesto třetí místo a skalp Kladna právě v boji o třetí místo (3:2) rozhodně potěšily podobně jako dva vyrovnané zápasy s Ďábly (0:1 ve skupině i v semifinále). Zbylé zápasy ve skupině: Kladno 2:3sn, Ekonom B 11:0, Rakovník 1:3.

Zástupci Cows na sebe po pomalejším rozjezdu upozornili zejména velkým množstvím zahozených šancí (kromě beka Filipa, který vyvedl na kopec novou přítelkyni a v neděli už skoro nestřílel). Mezi paliče se čas od času řadili ale také Ekonomové, a tak "překvapivě" veškeré manévry řídila Útočná tramvaj. Tu totiž třímal v ruce Martin Krůček a předčil s ní družstvo spoluvlastníků Černého Lotuse ze Stodůlek, nebo kde to ti nadšenci s Magic da Gatorade pravidelně oblbují holky hrou budoucnosti...

Před dvěma frajery (ať tomu Krůčovi nepochlebujeme už moc) se sluší smeknout tupé! Tomáš "Hevy" Peterka v brance jako Rocky kryl údery hlavou a vším, co ho zrovna nebolelo, no prostě chytal famózně. A Jan "Blošin" Procházka I.? Ten co dodal za klid rozhárané partě mladíků z Cows s jedním starým volem? Paráda... Vzhledem k úspěchu akce je možné, že se podobně složený tým ještě někdy na turnaji sejde, alespoň tak se o tom bavili někteří ze spokojených účastníků!

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

14.2.2011