South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2010 / 2011
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Martin Szlauer: Někdy jsem dost nepříjemnej!

Martin Szlauer: Někdy jsem dost nepříjemnej! Martin Szlauer: Někdy jsem dost nepříjemnej! Na hřišti patří k poctivcům, kteří nevypustí jediný souboj a navíc dokáže plnit to, co po něm trenéři chtějí. A to vše bez remcání. I proto má stálé místo v sestavě Cows ve II. NHbL Sever-Střed. Pokud nesběhne ke Street Dance, bude ho mít jisté ještě hodně dlouho. "Chtěl bych hrát jako Vevi," říká mimo jiné Šlauik...


Cows: Šlauiku, celkem nečekaně ses dostal do základní sestavy Cows. Je to pro tebe překvapení?
Martin Szlauer: No popravdě bych řekl, že jsem tam spíš z milosti. Smailík Já jsem nevěděl, co od toho mám čekat, nikdy jsem nehrál nic jiného než svoji věkovou kategorii, takže otázka jestli budu hrát zápasy nebo ne, mě moc netrápila, bral jsem to jak to přišlo... Překvapuje mě to spíš až teď, než když jsem za vás hrát začínal. Jak mám napsáno v popisu, talentu jsem od boha moc nezískal (no jo to by bylo, aby si nepostěžoval – pozn. red)!

Cows: Vidíš v týmu mezi spoluhráči v obraně nějaký vzor, neboli kolegu, jako který bys rád hrál?
M.S.: Rozhodně Vevi!

Cows: Nehrozí náhodou, že tě hokejbal přestane zase bavit?
M.S.: Tak samozřejmě, že ano. Nikdy nevíš, co se stane a co tě začne bavit a co přestane. A s mým "talentem" by mě to muselo bavit hodně, abych nikdy nepřestal!

Jsi znám jako velmi vnímavý a inteligentní chlapec, prozraď proto, co studuješ za školu a jak se ti vede...
M.S.: Studuji Gymnázium U Libeňského zámku a jelikož lenost je jedna z mých silných vlastností, tak se mi tam vede "dobře" (tím jsem chtěl vyjádřit, že trojka je moje známková kategorie, kromě pár oblíbených předmětů). Jsem v druháku a v pololetí bych neměl mít žádnou čtyřku. Jdou mi spíš předměty, na které se není potřeba nějak zvlášť doma připravovat (informatika, fyzika, matematika - i když tu jsem si momentálně dost zhoršil!) a nebo ty, kde se dá mnohé vyčíst z taháku.

Cows: Nemůžu se nezeptat na šachy. Na kolik tahů bys mi dal mat?
M.S.: Smailík Otázka je, jestli bych tě vůbec porazil, protože jsem dlouho nehrál. Nejsem žádnej šachista jen mě baví si je zahrát.

Cows: Co dál tě ještě baví?
M.S.: Není toho moc, rád hraju mariáš, poker, šachy, baví mě hádanky. Na počítači už moc nehraju, sem tam si zapnu Warcraft III. nebo CS:S. Kdybych si měl vybrat styl nebo druh PC her, byly by to rozhodně strategie, u těch jsem strávil hodně času (např.: Warhammer 40 000 i DarkCrusade, Tropico, Battle Realms, Lord of The Rings, Battle For Middle Earth a Rome - Total War). Hodně času taky trávím slednováním filmů, kouknu na ČSFD a před spaním si nějakej stáhnu, nebo se dívám na Family Guy a Dr. House. Taky dost posloucham hudbu, převážně českej rap nebo folk, někdy si pustím Nirvanu a nebo Raye Charlese, ale od nich mám jen po jednom albu. Jo a abych nezapomněl, začal jsem taky tančit Street Dance a to mě baví opravdu hodně. Doufám, že se časem něco naučím!

Cows: Jednou v sezoně ses omluvil z důvodu netradiční brigády. Jsi teda opravdu modelka? O co šlo?
M.S.: Je to dlouhá historie, šlo o to, že jsem šel na casting nebo něco takového a tam mě vybrala paní Štinglová, že mě bude stříhat v Národním domě na Vinohradech na nějaké soutěži nebo přehlídce učesů, nevím o co šlo. O castingu jsem se bohužel dozvěděl od kamarádky až večer v hospodě a asi čtyři hodiny předtím jsem byl u kadeřnice, takže čestvě na krátko. Volal jsem tedy Holasovi, jak to zítra vidí se zápasem. Dohodli jsem se, že jelikož byl casting v kadeřnictví kousek od místa srazu, tak že si tam vezmu tašku a když mě nevyberou, přijdu na parkoviště. Jak už jsem říkal, tak si mě nakonec vybrala i přes mé krátké vlasy. No nic moc se mnou dělat chudák paní nemohla (nechápu teda proč si mě vzala), ale přece jen mi to druhý den na soutěži zkrátila a prostříhala ještě víc. Mně se to vůbec nelíbilo! No ale 1500,- bylo v kapse a vesele jsem si to trajdal domů bez práce!

Cows: Je pravda, že to tvoje háro by leckteří mohli závidět. Jak o hřívu pečuješ?
M.S.: Smailík Nepečuju, roste sama!

Cows: Vypadáš jako strašný slušňák - opil ses už někdy?
M.S.: No, jsem rád, že si držím svoji reputaci slušného chlapce aspoň v týmu. Ano, pravidelně utíkám ze školy, každý pátek a sobotu do ráje tvořeného tekutým chlebem.

Cows: Aby to nevypadalo jako oslavný text, řekni nám na závěr na sebe nějakou neřest nebo prostě negativní věc...
Tak mám plno špatnejch vlastností, od té oné mému charakteru blízké lenosti, až po zbrklost, kterou hatím možné úspěchy našeho stáda. Taky nedokážu jít spát tak, abych ráno vstával čilý a ve škole nepospával, od čehož se pak odvíjí špatné známky. Někdy jsem dost nepříjemnej, ale to jen ve škole většinou.

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

18.1.2011