South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2010 / 2011
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Konec velké série

Přesně 220 mistrovských zápasů v základní části, play off a baráži ve druhé i první pražské a posléze v regionu odehrál Lukáš Vrkoč v řadě. Naposledy se do sestavy Cows nepostavil 9. května 2004 v posledním kole základní části proti Elektrotechnice, tedy týmu, který řada z aktuálních hráčů ani nezná.

Jenže teď je konec! Vyšší tresty vystavily stopku v neuvěřitelné sérii, kterou stěží někdo překoná, i když jeden další hráč má našlápnuto také k zajímavému číslu. "Tenkrát jsem pracoval v tiskáči na mistrovství světa v hokeji, které se hrálo v Praze a Ostravě, a nemohl se utrhnout," vzpomíná Lukáš na den, kdy nehrál. Ten další přišel až v souboji s Bohemií Benders Ďáblice o minulém víkendu - po více než šesti a půl letech. "Že jsem magor? Asi ano, ale vždycky jsem si to uměl a chtěl nějak zařídit. Je fakt, že teď bylo hodně divné nehrát, ale asi to tak už bude častěji," směje se klubový rekordman v počtu startů v řadě.

K jeho zápisu má nejblíže Petr Sígl, jenž nenastoupil naposledy 29.3.2008 v Kolíně a za dva a půl roku odehrál v kuse 84 zápasů. Vzhledem k pokročilejšímu věku a rodinnému životu však není pravděpodobné, že by se dostal dál než na stovku utkání v řadě. Jaké jsou další aktuální série u aktivních hráčů?

Zápasy odehrané v řadě - aktuální série

Poř. Jméno Zápasů
1.Petr Sígl84
2.Jiří Holý43
3.Lukáš Pařízek22
4.Robert Pillmann17
5.Petr Hutla11
6.Pavel Veverka9
7.Jan Horák7
8.Martin Tučný6
9.-11.Roman Dvořák, Jan Musil, Libor Zavadil3
12.Martin Szlauer2
13.Michael Jordák1
---
Lukáš Bušta, Matěj Červenka, Filip Ješina, Tomáš Koubek, Lumír Kudrna, Martin Sígl, Martin Svrček, Lukáš Vrkoč, Vojtěch Žemlička všichni 0.

Cows

Copyright © South Park Cows

Vložen

17.12.2010