South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2010 / 2011
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Robert Pillmann: Chybělo mi 30 deka do prasete!

Robert Pillmann: Chybělo mi 30 deka do prasete! Robert Pillmann: Chybělo mi 30 deka do prasete! Touha zhubnout přiměla současného kapitána Roberta Pillmanna, aby se vrátil k milovanému hokejbalu. V béčku se nejprve otrkal, aby dnes podával spolehlivé výkony i o úroveň výš a hra s kamarády v Cows jej znovu bavila. "Ale vadí mi ta naše uplakanost a ukřivděnost," říká mimo jiné v rozhovoru pro náš web.


Cows: Do kádru A-týmu jsi postoupil jako jeden z mála béčkařů z minulé sezony. Co se stalo, že jsi opět dostal velkou chuť do hokejbalu?
Robert Pillmann: Od té doby, co jsem přestal hrát, jsem trošičku přibral. Jednoho dne mi chybělo asi 30 dkg do prasete. Řekl jsem si: Dost, musím se začít hejbat a hokejbal byla ta správná volba. Ale hlavně mi chyběla ta stará dobrá parta pořádnejch krav.

Cows: Před prvním zápasem jsi dostal kapitánské céčko. Je to pro tebe čest?
R.P.: Tak určitě. Ono je to ale s tím céčkem trochu jinak. Díky reorganizaci týmu to holt prostě zbylo na mě (Robert byl ale užším vedením zvolen - pozn. red.).

Cows: Jak jsi zatím spokojen s účinkováním Cows ve II. NHbL Sever-Střed?
R.P.: Spokojený zatím jsem. Získali jsme pár cenných bodů navíc, se kterými se nepočítalo. Škoda jen, že jsme o tyto body přišli později špatným výkonem v jiných utkáních.

Cows: A co vlastní výkony? Stíháš?
R.P.: Výkony jsou takové, jaké se asi ode mne očekávají. Nečeká se, že budu bojovat o nejlepšího střelce týmu, ale mužstvo si mě snad cení za jiné věci (ano, má přinést kávovar do kabiny - pozn. red. Smailík). Co se týče fyzičky, bude to znít blbě, ale stíhám. A to díky letní přípravě, na níž jsem chodil s velkou pravidelností, a tam jsem získal trochu té potřebné kondice, která se vždy hodí. Když už člověk hraje blbě a nejde mu to, tak musí aspoň běhat a dřít.

Cows: Je něco, co tě na fungování našeho týmu pálí?
R.P.: Co se týče vedení týmu, nemám výhrad. Jediné, co mi vadí, je naše obrovská uplakanost a ukřivděnost při výroku rozhodčího. Místo několikaminutového remcání by se někteří kluci měli více soustředit na hru a ne jestli to faul byl, nebo nebyl. Někteří z nás chtějí hrát tvrdou hru, ale sami neumějí přijmout ránu zpět!

Cows: Líbí se ti výkony a přístup mladých hráčů?
R.P.: Košíčci mě příjemně překvapili. Podávají slušné výkony. Občas mi ale u nich chybí více nasazení a trocha pořádného kravího srdíčka.

Cows: Dost kritiky, ať se někdo neurazí - co zase vidíš jako pozitivum a silné stránky Krav?
R.P.: Jako velké pozitivum vidím, že hrajeme jako jeden tým. Jsme spíš dříči než individualisti. Když maká celý tým, jak má, a hrajeme náš styl hry, tak jsme schopni porazit i silného soupeře. Musí nás ale chodit aspoň na tři útoky. Jinak v druhé třetině dojdou síly a je po naději na dobrý výsledek.

Cows: Kam to letos dotáhneme - přeci jen obrázek o lize už musíš mít!?
R.P.: Těžko říct. Vše záleží na tom, do jaké míry budeme plnit to, co jsem popsal v předešlé otázce.

Cows: Povíš nám něco ze soukromí? Třeba kdy bude druhé dítě...
R.P.: Na druhém dítěti se již nějakou dobu pracuje. Dvakrát se to ale bohužel neudrželo. Jistě by ses rád zeptal, jestli z toho nejsme nervozní. A i když jsi poslal otázky dopředu, tak ti stejně odpovím. Nejsme. Jednu princeznu již máme. Takže když to vyjde, tak to vyjde. Když ne, tak se nedá nic dělat.

A kávovar do šatny máme čekat kdy?
Je připraven! Smailík

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

19.11.2010