South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2010 / 2011
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti

Příprava na novou sezonu, hlavně ta fyzická, je za námi a můžeme bilancovat, jak jsme na tom před prvním kolem soutěže. Počet jednotlivých akcí byl 16 a rozdělili jsme je v pěti týdnech na 6 samostatných výběhů, 5 fotbálků. K tomu jsme 3krát zjistili, k čemu ten klacek vlastně je, a v neposlední řadě jsme se zúčastnili 2 pohárů. Jako pozitivum bereme, že jsme na Tygr Cupu okusili hru v halovém prostředí na zcela odlišném povrchu, než na co je většina z nás zvyklá. Věříme, že nám tato zkušenost pomůže při výjezdu do Mostu a nebudeme tím zaskočeni.

Z početného kravího stáda se na pravidelných akcích ukázalo celkem 16 hráčů, bohužel ne všichni chodili pravidelně, jak bychom si přáli! V ostatních případech se jednalo o individualisty, zraněné nebo nezvěstné krávy. Účastí 50% a více se může pochlubit pouze 11 lidí, což je ve výsledku dost málo. Důkazem toho byl i herní projev na Českém poháru, jenž byl tečkou za naší přípravou. V 1.kole ČP, kde pro nás obě utkání skončila nezdarem, jsme se přesvědčili, co ještě musíme dopilovat. Herní projev jako celku a nerozehranost některých hráčů je naší Achillovou patou a tj. hlavní bod, na kterém teď musíme všichni společně zapracovat.

Chceme tímto poděkovat všem, co se zúčastnili většiny akcí a pevně doufáme, že jejich vůle, chuť a píle jim vydrží i v začínající sezoně. Pro úplnost dodáváme, jak jednotliví hráči na přípravu docházeli...

Jméno Účast
Matěj Červenka18.8 %
Jiří Holý82.4 %
Jan Horák43.8 %
Tomáš Koubek50.0 %
Jan Musil58.8 %
Lukáš Pařízek88.2 %
Robert Pillmann80.0 %
Martin Sígl50.0 % (indiv.)
Petr Sígl56.3 % (indiv.)
Martin Svrček52.9 %
Martin Tučný66.7 %
Pavel Veverka88.2 %
Lukáš Vrkoč94.1 %
Libor Zavadil15.4 %

Roman Dvořák, Filip Ješina, Michael Jordák, Lumír Kudrna,Martin Szlauer a Vojtěch Žemlička měli individuální plán po domluvě s vedením týmu. Petr Hutla a Petr Káninský se zranili v úvodu přípravy.

Holas

Copyright © South Park Cows

Vložen

7.9.2010