South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2010 / 2011
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


Sylvania products


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 3.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

10 let Cows – Party jak má být!

10 let Cows – Party jak má být! Hlavnímu organizátorovi sice asi tak 24 hodin před startem celé oslavy 10 let našeho klubu vyrašily první šediny v jeho bujné kštici, to ale ještě netušil, že celá party bude nakonec tak úspěšná a vydařená, jak byla. Ale postupně.

Na zahrádku Restaurantu Masaryčka dorazilo 78 lidí spjatých s naším klubem. To je číslo, které nás potěšilo, avšak zároveň nás mrzí, že ti, co účast potvrdili (asi 20 osob), nakonec šanci potkat partu zajímavých lidí zmeškali. Ale to vem čert. Od čtvrté hodiny odpolední začaly do vyhrazených prostor proudit hloučky hráčů, sponzorů, fanoušků či partnerek kraviček i s dalšími doprovody. Moderátor pozdního odpoledne a večera Lumír Kudrna se své role ujal fantasticky a od začátku do konce nenechal nikoho na pochybách, že byl vybrán správně. Povinné údaje neopomněl, sem tam proložil mluvu nějakým tím fórkem a působil velice nenuceným a přirozeným dojmem – však je to také zkušený herec. A budoucí lékař. "Byl prostě skvělý," rozplývaly se přítomné dámy, zapomnějíc, že vedle nich sedí jejich partneři.

Po uvedení důvodu oslavy, poděkování sponzorům, výčtu úspěchů klubu i jednotlivců přišel na řadu celkem rychle hlavní bod - předání otěží Cows z rukou Petra Sígla s Lukášem Vrkočem do rukou Jiřího Holého a Petra Hutly. Krátkou řeč o budoucnosti týmu vystřídalo překvapení večera! Představení nových bílých dresů týmu. A právě ty, byť málem vinou výrobce a pošty nedorazily, vzbudily velký obdiv. "Krásné! Je v nich jednoduchost, jedinečnost, šmrnc i jasný odkaz, komu patří," pochválil je David Kocián z Hokejky Praha, velký odborník na módu a oblékání.

Hráči, kteří nastoupili k 50 a více zápasů a další vybraní lidé, dostali na památku minidres se svým číslem a už se čekalo na dražbu strakatých dresů. Těch mělo být do aukce dno 5 a pak se mělo vidět, ale zájem o ně předčil veškerá očekávání. Dohromady se jich prodalo všech 18 včetně rozpáraného čísla 97. Zájem byl zejména o dresy č. 80, 68 a 20. Závěrečná tombola s více než 60 cenami za více než 20.000 korun měla rovněž fantastický úspěch a završila oficiální část programu, během níž teklo pivo i další nápoje proudem a snědlo se 60kilové prase plus další pochutiny z dlouho avizovaného menu na účet klubu. "Najíst se asi chtěl i pán s kýblem na terase, ale protože nic nevyžebral, zlil aspoň rodiče jednoho z dorostenců, což nás trochu mrzí," omlouvá se za pořadatele i provozovatele restaurace Lukáš Vrkoč.

Slušný počet osazenstva pokračoval do útrob Masaryčky, kde si vytvořil interní diskotéku. Komu nestačila, pokračoval dál, do klubu Futurum. Co se dělo tam, je tradičně zastřeno tajemstvím, každopádně ještě jeden velký dík patří všem, kdo přišli, těm, co se o nás na místě starali a hlavně skupince, která celou akci zprodukovala... Smailík

Lucka Čechová a Zuzka Vrkočová pořizovaly během celé party fotky, které si můžete prohlédnout zde.

L.80, Petr.27

Copyright © South Park Cows

Vložen

21.6.2010