II. 1:38 D 80 - Vrkoč Lukáš 94 - Pařízek Lukáš -
II. 10:15 D 17 - Dvořák Roman 80 - Vrkoč Lukáš -
III. 8:41 D 68 - Konopáč Daniel 39 - Horák Jan -
III. 13:33 D 97 - Bohuslav Marek 24 - Hutla Petr -
III. 13:54 D 79 - Pillmann Robert 11 - Veselý Martin 68 - Konopáč Daniel

I. 13:41 H 24 - Martoch Petr Vysoká hůl
II. 12:43 H 23 - Langr Michael Přestupek při vhazování
II. 13:34 D - Střídání hráčů

Tento zápas si vybavuji jen zřídka, jelikož poté započala oslava zakončení sezóny našeho elitního celku.Přivítali jsme Uftaland na našem letišti, kde je dopředu jasné, že početnější mužstvo má značnou výhodu.Ovšem díky několika omluvenkám jsme nebyli v úplně plné sestavě a tak zápas mohl dopadnout jakkoliv.

První třetina byla dosti vyrovnaná pokud pominu naše 3 tyčky které jsme v úvodu neproměnili v branku a opět jsme si lámali zuby na výborném brankáři hostí. V první části byl tedy stav vyrovnaný a čekalo se na první zářez do hokejky.

V druhé třetině jsme již začali mít opět lehce navrch, avšak ujala se až dělovka do vinglu od Gutiho po nezištné přihrávce od Poříze.To byla však nadlouho naše poslední proměněná šance a tak se hrálo v dosti horkém počasí spíše na nervy než balonem. Soupeř však působil trošku odevzdanějším dojmem než v minulých duelech a tak občasné útoky byly nebezpečné avšak maestro Koubek si s nimi dokázal poradit. Odskočili jsme až po nahrávce Gutino na našeho matadora Romana, který měl před sebou dálnici přihlížejících z obou táborů a nečekaně bez hnutí brvou proběhl po levé straně a zakončil střelou pod víko. To však bylo z obou stran vše a třetina skončila 2:0.

V poslední části se Rocco nakopl k obrovskému výkonu a splnil svou normu branku na zápas kdy od zadního mantinelu předvedl manévr nevídaný v jeho pojetí a zaskočil tak všechny účastníky hostující obrany včetně brankáře.V pořadí klička,stahovačka, klička, stahovačka a bum-bekhend bylo zvýšeno na 3:0.Po jaksi uvolněném výkonu kdy již nebylo skoro o co hrát se postaral vítr v obraně Hory s Konosbym a Dan zamířil k tyči bez průtahů tedy 4:0.

Po dalším přelévání hry ze strany na stranu vybídl Káňa Hutlína k ostrému běhu a v závěsu sprintující Butkin dostal luxusní přihrávku mezi kruhy a do proti pohybu zvýšil již na 5:0. Tedy nejrychlejší lajna zadřených dieselů opět zaúřadovala svou vytrvalostí a bezmeznou rychlostí na kterou soupeř ke konci zápasu v úporném vedru nedokázal zareagovat.

Nakonec se po několika pokusech v předkole trefil bombou na branku Rob Pilmanen a bylo to hned zvýšení na 6:0 a to od červené pánové.Takto se střílí snad si to někdo nastuduje na videu a střely z obrany se zlepší Smailík. Zápas se tedy dohrál v poklidném tempu a soupeři za celou sérii děkujeme.