I. 0:52 D 88 - Šíma Daniel 78 - Polda Petr -
I. 3:04 H 94 - Pařízek Lukáš 8 - Holý Jiří 7 - Tučný Martin
I. 13:34 H 80 - Vrkoč Lukáš 7 - Tučný Martin -
I. 14:19 H 96 - Pardubský Richard 20 - Marek Bohuslav -
II. 4:20 H 7 - Tučný Martin 80 - Vrkoč Lukáš -
II. 10:48 H 94 - Pařízek Lukáš 80 - Vrkoč Lukáš -
II. 14:40 H 24 - Pokorný Matěj 39 - Horák Jan 5 - Káninský Petr
III. 0:40 H 24 - Pokorný Matěj 97 - Konopáč Daniel -

I. 2:40 D 24 - Martoch Petr Nedovolené bránění
III. 1:50 D 57 - Stejskal Marek Vysoká hůl

Nevím jak začít hodnotit tento zápas.Přišel druhý náš brankář a do útoku se postavil Poky který Soboty hrát nemůže no radši se neptejte proč Smailík. Než jsem se rozkoukal tak jsme prohrávali 0:1.No žádná změna zase jsme museli dotahovat a opět to byl jeden z kuriozních branek našich strážců svatyně. Ovšem oproti prvnímu zápasu jsme se rychle oklepali a první důležitou branku zařídil v přesilovce Poříz již svým druhým gólem.To nás lehce uklidnilo a v sedmé minutě překlopil misku vah na naší stranu Poky, který svým důrazem před bránou byl v zápase opravdu platným hráčem. Soupeř byl značně zmožen ze sobotního duelu a jelikož byl znovu oslaben o další hráče neměl příliš mnoho sil držet s námi tempo, které jsme od začátku zápasu nasadili.Výsledkem byla další branka tentokrát s hole Gutino a tak zápas zdál se být v našich rukách.Po necelé minutě se trefila třetí řada kde na konci byl Rocco a zápas zdál se být rozhodnutý již v první třetině.

Soupeři již značně docházeli síly avšak bojovnost a chuť do hry rozhodně ne. A tak další branku jsme vstřelili díky Tučnákovi, kde mu oplatil přihrávku Guti a když se v polovině zápasu opět důrazem prosadil Poky bylo už skoro jasné, že domácí neodejdou s důstojným výsledkem.I tak však domácí nic nevypoušteli a hráli na krev což bylo velice sympatické a tak se šance nerodili snadno. Oproti předchozímu zápasu však všechny kličky a akce vyšli jak na drátkách a tak Poříz již svým třetím gólem v předkole po přihrávce Gitino znovu rozvlnil síť už na 7:1. Ještě v druhé třetině zakončil opět důrazný Poky svůj Hattrick a vypadalo to na dvouciferný výsledek.

Ve třetí části jsme již nehráli úplně na 150 procent, ale rozhodně jsme nepolevovali a akce nebyli tak přímočaré jako doposud.I tak se hned z kraje poslední části trefil znovu Poky a stal se naším dosavadním nejlepším střelcem se 4 brankami. Byl to urputný boj jelikož domácí za žádnou cenu nechtěli dostat desátou branku a ve strážci branky domácích se zažehla nová motivace, která nám nedovolila náskok navýšit i po jasných gólových příležitostech.

Nakonec jsme soupeře přehráli ve všech směrech a to díky většímu počtu hráčů a více sil a patřičnému pověstnému štěstí.Soupeř i když prohrál o tolik branek tak opravdu nebyl jednoduchý a zápas odehrál do posledních minut se ctí.