II. 13:30 D 11 - Jordák Michael 29 - Veverka Pavel -
III. 3:24 D 80 - Musil Jan 24 - Dvořák Roman -
III. 3:37 H 20 - Kováč Lukáš 38 - Heřman Jan -
III. 4:32 D 11 - Jordák Michael 27 - Dvořák Michal -
III. 7:21 D 11 - Jordák Michael 27 - Dvořák Michal -
III. 9:45 H 20 - Kováč Lukáš 10 - Klempíř Radek -
III. 13:08 D 24 - Dvořák Roman 24 - Dvořák Michal -

I. 5:35 D 79 - Pillmann Robert Sekání
I. 7:42 D 20 - Pokorný Matěj Vysoká hůl
III. 14:56 H 36 - Dančák Andrej Podražení

Týmový duch pokračuje

Ranní vstávání nedělá nikomu na světě dobře po kůži pokud není masouš, avšak v našem rozpise je zvykem hrát brzy ráno nebo v době nedělního oběda. Tentokrát jsme získali opět nepopulární ranní čas a podle toho naše velmi početné stádo vypadalo. Soupeř dorazil v počtu 9 hráčů a nejspíše díky oblíbenému času nebylo posíleno o hráče A teamu.Jelikož nefungovala opět světelná tabule, která asi už fungovat nebude byl rozhodující hlas uchroptěného Butkina na místě časoměřiče a podle toho to také vypadalo.

Tedy do zápasu jsme vlétli opět svým hurá hokejbalem avšak poprvé tento styl nesl ovoce. Již v druhé minutě se po přihrávce Michala Dvořáka trefil do protipohybu Přéma přízemní střelou a tak se ze svátečního střelce konečně stává stroj na bodové situace.Soupeř byl dá se říci pod velkým tlakem a hra se neustále pohybovala v nejasném časoprostoru a tak si až do 10 minuty nic moc nepamatuji. V tomto čase však znovu zvedala ruce naše nová posila Matěj Pokorný, který si poradil s přihrávkou od Robiho a zápas byl zas o něco veselejší.

Bohužel v tempu jsme opět nesmyslně polevili a výhodu 13 osob do pole jsme nezúročili a čím dál více zlepšující se Šroub, který po zranění vypomáhá i v A teamu opět tým držel svými zákroky, které musel tasit po zbytečných chybách.Na straně soupeře se objevoval pouze jeden hráč, který měl vynikající kvality a nedařilo se jeho výpady ani zdaleka pokrýt.Jedna z jeho sólových akcí skončila brankou na 2:1 k tyči našeho překvapeného Šroubinátora, který dobře skrytou střelu viděl na poslední chvíli. V tu chvíli zavládl v týmu hrací chaos a i když jsme vedli a měli zápas v rukou tak nebylo vidět žádného nadšení a bojovnosti.Druhá třetina byla tedy dosti nepohledná a hráli jsme jako bychom prohrávali 0:12. Z této letargie nás vytrhla jedna z povedených akcí kdy velezkušený Vevi přiťukl pomeranč naší nové hvězdičce Jordimu a ten se nemýlil a odskočili jsme na rozdíl dvou branek. To však bylo v jinak dost nudné druhé třetině z obou stran vše a čekalo se co z nás vypadne.

Do poslední části jsme vlétli jako lokomotiva do skladu na tuhá paliva a soupeř se začal doslova sypat.Po velmi bojovném výkonu dostal za záda hostujícího brankáře Voňavka po rozumné Romanově přihrávce. A i když po naší zbytečné chybě soupeř korigoval výsledek na 4:2 bylo jasné, že tento vlak již ve vesnicích nestaví. Velice dobrou spolupráci po celý zápas předváděli dva hračičkové Jordi a Majkl Dvořák a po jedné takové akci první zmiňovaný propálil kouli za soupeřova záda. Repete jak přes kopírák si oba namlsaní borečci zopakovali o 3 minuty později a stav 6:2 na imaginární tabuli doslova zářil.Soupeř však i v této situaci předváděl bojovný výkon a jeho houževnatost se vyplatila pro snížení stavu na 6:3.Na to však odpověděl záhy Roman pěknou střelou ze střední vzdálenosti a propálil vše co mu stálo v cestě, a tak se náskok navyšoval. Definitivní tvrdou ránu opět zasadila již zmíněná opora našich zadních řad druhým svým gólem po bratrské spolupráci s Majklem Dvořákem, který se prezentoval velmi chytrou a šikovnou hrou a tak 4 přihrávky nejsou žádnou náhodou.

Celkově mohu velice rád konstatovat skutečnost, že tým se opravdu rozehrává k lepší spolupráci a body se počítají i když soupeři k těmto ziskům pomohli velkou měrou. Jelikož na trénincích díky neúčasti není možné příliš tým sehrát jsou patrné zkušenosti některých borců, kteří zatím drží otěže zápasů a velké podpory našich borců A teamu.Nejsem si však jistý zda- li to bude stačit u velmi vyrovnaných utkání se silnějšími soupeři.Proto bych rád povzbudil všechny aby si přišli vyzkoušet kravinky na tréninku, které nechceme aby předváděli v zápase. Vím, že je to velice složité v dnešní zk.... době avšak soupeři jsou na tom stejně jak jsme se tento víkend přesvědčili a tak bychom se měli scházet i na trénink v rozumném počtu aby si tam tři lidi nepinkali o mantinel sami. Díky všem a více radosti z téhle blbosti........