South Park Cows - Výsledky, Ligová utkání

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Zápis z utkání - Zápas - Vyprahlo

Ligový zápas

Typ Datum Domácí Hosté Multimédia
Výhra 18.10.2009 15:30 South Park Cows B Vyprahlo Praha Fotky Videa Zvuky
Konečný výsledek 3 2 SN

Výhra - Výhra, Remíza - Remíza, Prohra - Prohra


Zápasové statistiky

tř. Góly domácí   Góly hosté Střely domácí   Střely hosté
I. 0 : 0 12 : 3
II. 1 : 1 2 : 3
III. 1 : 1 5 : 6
SN 1 (1) : 0 (0) 4 : 4
Celkem 3 : 2 23 : 16

Rozhodčí

První Druhý Časomíra
Kolek Skramužský Šroubek

Soupiska

č. Pozice Jméno Body TM
# 1 Brankář Brankář Pillmann Robert 0 + 0
# 24 Obránce Obránce Dvořák Roman 0 + 0
# 17 Obránce Obránce Nováček Roman 1 + 0
# 10 Obránce Obránce Remek Přemysl 0 + 0
# 79 Útočník Útočník Červenka Matěj 0 + 0
# 29 Útočník Útočník Jordák Michael 0 + 1
# 97 Útočník Útočník Konopáč Daniel 0 + 0
# 20 Útočník Útočník Moravec David 0 + 1
# 94 Útočník Útočník Pařízek Lukáš 1 + 0
# 5 Útočník Útočník Pokorný Matěj 1 + 0 27´

Brankář - Brankář, Obránce - Obránce, Útočník - Útočník


Góly

tř. Čas Tým Gól 1. asistence 2. assistence
II. 5:40 H 77 - Schus 21 - Dítě 7 - Tryzna
II. 10:50 D 5 - Pokorný Matěj 20 - Moravec David -
III. 4:05 H 7 - Tryzna 21 - Dítě -
III. 8:22 D 17 - Nováček Roman 29 - Jordák Michael -
SN 0:00 D 94 - Pařízek Lukáš - -

Tresty

tř. Čas Tým Hráč Délka Provinění
II. 2:09 H 7 - Tryzna Držení
II. 6:54 H 19 - Leimer Hákování
II. 14:59 D 5 - Pokorný Matěj Menší trest za nesportovní chování
II. 14:59 D 5 - Pokorný Matěj Hrubost
II. 14:59 D 5 - Pokorný Matěj OK Hrubost
II. 14:59 H 27 - Dítě 10´ Napadání
II. 14:59 H 27 - Dítě Napadání
III. 2:14 D 17 - Nováček Roman Sekání
III. 7:08 H 72 - Zíka Nedovolené bránění
III. 7:08 H 72 - Zíka Napadení
III. 10:05 D 94 - Pařízek Lukáš Držení
III. 10:05 H 7 - Tryzna Hákování

Opět hra v 9 lidech

Ano je to tak započali jsme druhý zápas na domácím hřišti opět v menším počtu než by bylo třeba k plnému vystřídání a to i s posilou z předchozího dne Pořízem, který měl opět chuť si zahrát.Do zápasu jsme nastoupili znovu bez klasického brankáře tedy z hráčem v poli, kde se poslední dobou velice často objevuje Robias Pillmanen avšak tento zápas měl být jeho oslavením nových zkušeností, ale nepřebíhejme.Do našich řad se připojil i Matěj Červenka a tak jsme i s Jordim měli do pole dva dorostence. Ano počítáte správně jeden A team a dva dorost a jeden hráč z pole v bráně. Tedy nijak hojná účast našich kmenových hráčů avšak chyběl stále nemocný Michal Dvořák, který by už druhý zápas nezvládl a ze soboty zraněný Richard Pardubský. Na druhé straně se objevil Hutlíno, který byl Butkinem opěvován celý zápas. Prostě měl fanouška co na to říct a taky se mu nic nevedlo. Co nás hrozně mrzí........

Zápas jsme začali velmi bojovně a zdatně se soupeřem drželi krok s několika slibnými šancemi o které se starali hlavně oba Matějové a Jordi s Pořízem. Ovšem ve finální střele chybělo více přesnosti a hlavně razance, jelikož vstřelit Stephanovi branku není procházka růžovou zahradou.Na druhé straně se Robi dostával do svého životního zápasu a nenechal se zahanbit a kryl všechny pokusy soupeře. Bohužel první rána se chytla až v druhé třetině a to do naší branky, kdy se soupeř na kruzích zamyslel a příklepem k tyči nepotěšil Robiho v jeho brankářském postavení.Ovšem již po 5 minutách dostal přesnou přihrávku od Davida Moravce Poky a pěknou ránou srovnal stav na 1:1 a ukázal, kde je cesta za Stephanova záda. Poté se zápas přeléval ze strany na stranu a v ne příliš běhavém tempu se spíše taktizovalo.

Pak nastalo několik sporných momentů, které se měli už v počátku vyloučit na obou stranách a tak po lehké debatě mezi Pokym a věčným kliďasem Patrikem Laimerem vznikla roztržka, kde postupně Starý a poté pan DD ukázali našemu hráči opravdu "drsný" obličej alias Vendeta. Poky byl natolik zaskočen nastalou situaci, že radši zahodil rukavice a rozhodčí mylně posoudili jeho počínání jako počátek rvačky, která se nikdy nestala. I když vše vypadalo velice komicky tak se náš tým nechal do celé situace zatáhnout a padala zbytečná slova hrůzy a strachu Smailík. Pan DD opět perlil svými názory a tak jsme se smíchy brzy uklidnili a jali se bránit 5 minutové oslabení. Bohužel nám dobře známý "dorostenec" Trýznič uťal naše naděje o přežití přesilovky bombou od modré a tak jsme opět prohrávali o branku. Ovšem o několik minut později se v naší přesilové hře podařilo Novasovi srovnat stav na 2:2 i když je tento gól obestřen údajnou záhadou bermudského trojúhelníku. Tedy údajnou posunutou brankou a hráčem v brankovišti a do třetice držením.Nic však rozhodčí neodpískal a tak branka za hřmotu davu fanoušků platila.Soupeř měl však nadále více ze hry avšak zakončení se mu stále nevedlo podle jeho představ.My jsme už jen bránili výsledek, což se nemuselo úplně vyplatit a tak poslední tečkou byl pokus Hutlína, který naposled prověřil Robiho vyrážečku několik sekund před koncem.

Tedy po delší době se naše snaha potkala s odměnou bodového zisku a tak se čekalo zdali bychom se štěstím nemohli urvat body dva.Na nájezdy se postavily všechny posily včetně Poříze, Jordiho a Matěje Červenky a nového Dominátora Robiho, který chtěl potěšit své příznivce.Jejich pokusy však nebyli vůbec efektivní a tak Stephano držel v pohodě čisté konto. Jelikož i soupeř se snažil více avšak Robi odolával jako skála. Muselo se tedy rozhodnout náhlou smrtí, kde se zodpovědnosti zhostil svým obvyklým způsobem hrdina víkendu Poříz a mezi betony poslal další bod na naší stranu.

Celkově byl výkon opět velice dobrý i když s méně početnou střídačkou a opět bez brankáře. Takticky nás soupeř předčil svým klidem ve hře a schopností založit útok z chůze. Počet střel na straně Vyprahla i naší si myslím příliš neodpovídá, jelikož na časomíře byl Šroub a tak je vše zkreslené Smailík. Na druhou stranu jsme s nastalou situací naložili více než bojovně a soupeře, který neměl příliš svůj den jsme porazili nakonec se štěstím. I tak jsme byli rozhodně rovnocenným soupeřem a všem bych opět poděkoval za výkon a důležité body.

Šroub, Butkin


Copyright © South Park Cows

Počet hráčů

Celkem 10
Brankářů 1
Obránců 3
Útočníků 6

Nejproduktivnější

Nováček Roman

1 (1 + 0)

Jordák Michael

1 (0 + 1)

Moravec David

1 (0 + 1)

Pařízek Lukáš

1 (1 + 0)

Pokorný Matěj

1 (1 + 0)

Nejlepší střelec

Nováček Roman

Pařízek Lukáš

Pokorný Matěj

1

Nejlepší asistent

Jordák Michael

Moravec David

1

Nejtrestanější

Pokorný Matěj

27 min.

Nejvylučovanější

Pokorný Matěj

3x vyloučen