2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Autosklo S.O.S.

Zápis z utkání - Zápas - Benátky

Prohra 5.12.2009 13:00 HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. South Park Cows Fotky Videa Zvuky

Zlepšili jsme se, na body to však nestačilo

Poslední podzimní utkání nás čekalo v Benátkách nad Jizerou, což samo o sobě bodový zisk příliš neslibuje. S přihlédnutím k naší aktuální formě to vypadalo ještě hůře. Ovšem nechtěli jsme si nadcházející zimní volno zkazit nějakým vyloženě zpackaným výkonem a debaklem, tak jsme si řekli, že do toho dáme co půjde. Vyhovuje nám hra na tři řady, ale okolnostmi jsme byli donuceni hrát na pět obránců a sedm útočníků.

První třetina, kdy jsme ještě měli dost sil, byla z naší strany jasně nejlepší. Několikrát jsme dokázali Benátky zatlačit. Vytvářeli jsme si opravdu dobré šance, ovšem jedna věc tomu chyběla - góly. Spálili jsme toho opravdu hodně. I přesotže jsme soupeře jednoznačně přestříleli, tak právě díky zahozeným příležitostem to byl on, kdo po první části vedl. V deváté minutě překonal našeho gólmana Jiří Drak - 1 : 0.

I druhou třetinu jsme začali lépe. Pokračovali jsme ve stejném tempu jako v předchozí pátnactiminutovce, ale trošku do kolen nás dostal druhý gól. To si střelu Petra Blažka od modré srazil opravdu povedenou tečí do vlastní sítě jeden náš obránce a bylo to 2 : 0. Ještě se nám ale povedlo dostat se zpět do utkání. V jedenácté minutě Lukáš Pařízek svou střelou málem rozpůlil zadní mantinel, odražený míček doběhl Martin Svrček, poslal ho před branku a odtamtud se po zemi trefil Petr Sígl - 2 : 1. Vypadalo to, že bychom se mohli chytit a v posledním dějství se pokusit vyrovnat. Jenže vítr z plachet nám vzal Ondřej Šulc, který točenou střelou od červené překonal tři vteřiny před sirénou Michala Kucarova.

Aby toho nebylo málo, tak hned v úvodu poslední třetiny jsme inkasovali počtvrté (střelcem byl Jiří Drak) a spolu s docházejícími silami to znamenalo defacto konec nadějí. Naše hra začala trošku skřípat a šance se postupně vytrácely. Ve třinácté minutě jsme snížili při přesilové hře. Lukáš Vrkoč přistrčil míček na Lukáše Pařízka, ten vystřelil směrem k brance a na kruzích jeho nahození ztečoval Petr Hutla - 4 : 2. Půl minuty před koncem jsme špatně vystřídali a nechali jsme běžet samotného Ondřeje Šulce k naší brance - 5 : 2.

Oproti třem předchozím zápasům jsme toho hodně zlepšili. Nasazení, bojovnost, žadný trest (wow Smailík), žádné hádání se na střídačce. Bohužel jsme zklamali v koncovce. Šancí jsme měli požehnaně, ale trefili jsme se jen dvakrát. Proto jsme ani v tomto zápase nedosáhli na body Smailík.