II. 5:08 D 10 - Floriš Štěpán 10´ Nesportovní chování
II. 13:48 D 9 - Sígl Martin Sekání
II. 13:48 H 12 - Marek J. 10´ Nesportovní chování
III. 8:04 H 93 - Smeták J. Nedovolené bránění

No ale fuj!

Na Kolín se nám poslední roky nedaří. Kdo ví čím je to způsobeno Smailík, ale je to fakt. Původně jsme měli být na kompletní tři řady, postupně s omluvenkami a zraněními během utkání se náš počet snižoval.

Od úvodních minut bylo zřejmé, že na mokrém malešickém letišti se nebude hrát v nijak ostrém tempu. Nám se tedy opravdu nedařilo. Chyběl důraz, snaha a s tím ruku v ruce i štěstí. V desáté minutě jsme se ale přes to všechno jen dostali do vedení. Petr Hutla vystřelil od modré a míček za záda Michal Šupíka ztečoval Marek Zápotocký - 1 : 0. Střel na obě branky bylo podle zápisu požehnaně, ale gól padl jen ten náš jeden.

Od druhé třetiny se naplno začala projevovat naše nepohoda. Nejprve jsme se museli bránit dvounásobné přesilovce, a když jsme ji přežili, tak jsme ve čtvrté minutě ztratili míček v útočném pásmu a Kolín zásluhou Dedka vyrovnal. V desáté minutě jsme se dopustili dalšího kiksu. To jsme vyhozením z našeho pásma našli přímo Hokejku Báštiho a ten poslal svůj tým do vedení (tady si nemůžu odpustit rýpnutí: nechápu, jak na takovýhle gól, můžou být dvě asistence, když míček střelci "přihrál" náš hráč Smailík). Nevydařená hra a nepříznivý stav nám vydržel až do přestávky.

V poslední části jsme stáhli sestavu na dvě lajny a to jednoznačně přineslo zlepšení hry. První minuty jsme soupeře nepouštěli z pásma, jen tu branku se nám nepodařilo vstřelit. Paradoxně v době, kdy jsme se měli dostat do největšího tlaku, jsme inkasovali potřetí. Nesmyslně hraná přesilovka, plná nepřesností a námazů soupeři nám díky Skořepovi přinesla jen branku v naší síti. I tak jsme ještě pořád chtěli srovnat, jenže nervozity a nepřesnosti na našich holích bylo příliš mnoho. V poslední minutě jsme ze sebe nechali trochu udělat kašpary a dostali jsme čtvrtý gól (střelec Vondra).

Rozhodně umíme hrát lépe, než jsme to předvedli proti Kolínu. Na dnešní výkon lze řici jen jedno: No ale fuj!