I. 14:33 H 7 - Tučný Martin Nesportovní chování
II. 6:24 D 20 - Vítek Vladimír Faul loktem
II. 6:29 D 20 - Vítek Vladimír 10´ Nesportovní chování
II. 8:17 H 9 - Sígl Martin Nedovolené bránění
III. 1:54 H 9 - Sígl Martin Krosček
III. 3:07 D 35 - Martínek Petr Držení hole
III. 14:52 D 92 - Štěpáník Radim Podražení

Povinnost splněna...

Ať se nám to líbí nebo ne, v utkání s Kovem B jsme byli papírovým favoritem. Jak všichni jistě vědí, takováto role nám nesedí. Navíc jsme opět bojovali trochu s docházkou hráčů na utkání (nemoci, zranění, problémy, výmluvy), a tak se dal čekat celkem zajímavý začátek zápasu.

A taky ano. Soupeř byl o něco aktivnější, ve čtvrté minutě hrál přesilovku a dostal se do tempa daleko dříve a lépe než my. Naštěstí střelci Kova nacházeli připravenou náruč Michala Kucarova v naší brance. V sedmé minutě jsme dostali výhodu dvou mužů v poli a zužitkovali jsme ji stoprocentně. Nejprve se po nahrávkách Martina Sígla a Jana Horáka trefil přesně Lukáš Vrkoč a necelou minutu po něm Lukáš Pařízek (asistence Lukáš Vrkoč a Štěpán Floriš). Možná se to nezdá, ale tento okamžik se dá označit jako jeden z klíčových. Do přesilovky jsme neměli skoro žádnou šanci a po ní jsme vedli 0 : 2. Aby toho nebylo pro Kovo B málo, tak jsme v patnácté minutě přidali další dvě branky. Po přihrávce s náznaky geniality od Martina Sígla dal svůj druhý gól v utkání Lukáš Vrkoč a třicet vteřin po něm se prosadil u branky Jan Musil (jemu asistoval a první bod v našem dresu si připsal Marek Zápotocký).

Druhá třetina byla čistě v naší režii. Měli jsme více šancí, větší tlak a také jsme přidali další dvě branky. Nejprve se ve druhé minutě kolem obrany soupeře protáhl mělnický štírek Marek Zápotocký a nad rameno soupeřova gólmana zvýšil na 0 : 5 (asistence Roman Dvořák). Ten samý hráč zakončil rychlou akci třetí řady v deváté minutě (přihrávky Martin Tučný a Jan Musil). Po třiceti minutách jsme tedy vedli pěkných 0 : 6.

Poslední část se defacto už jen dohrávala. Kdybychom si nechali vzít takovýto náskok, byli bychom opravdu ale opravdu hloupí. Aby nám ukázal, že jeho angažování se nám vyplatí, tak v jedenácté minutě po přihrávkách Lukáše Vrkoče a Martina Tučného završil svůj hattrick Marek Zápotocký - 0 : 7. Chtěli jsme dopomci Michalu Kucarovi k čistému konto, protože za svůj výkon by si ho opravdu zasloužil. Jenže jsme dvě a půl minuty před koncem neuhlídali dva soupeřova hráče a Petr Pipota nám trochu zkazil radost.

Díkybohu jsme roli favorita zvládli a zvítězili jsme. Je ake třeba dodat, že výsledek 1 : 7 je pro Kovo B příliš krutý...