II. 7:53 D 80 - Vrkoč Lukáš 13 - Zavadil Libor 30 - Kudrna Lumír
II. 8:45 H 19 - Petruška Tomáš 13 - Kocúrek David -
III. 6:32 H 83 - Matějka Michal 32 - Havel Stanislav -
III. 7:34 H 7 - Krivuš Adam 32 - Havel Stanislav 98 - Vavrinský Dušan
III. 8:25 D 63 - Fišer Ladislav 86 - Musil Jan -
III. 10:07 D 63 - Fišer Ladislav 86 - Musil Jan -

I. 6:13 D 13 - Zavadil Libor Sekání
II. 8:22 D 24 - Hutla Petr 10´ Nesportovní chování
III. 3:38 H 32 - Havel Stanislav Krosček

Šťastná výhra

Třetí kolo a předloňský vítěz II. NHbL. To byl plán pro torzo hráčů South Park Cows na nedělní odpoledne/podvečer. Různé druhy omluvenek nás poslaly zase v deseti do pole. Ovšem doma jsme nechtěli jen tak darovat body.

Zápas měl od začátku celkem dobré tempo. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, K vidění byly pěkné akce, dobré zákroky gólmanů a nakonec i jedna branka. V sedmé minutě naše horkou jehlou šitá obrana měla proti sehranému útoku soupeře problémy a nakonec jsme inkasovali (střelec Václav Vokál). Ostatní výpady Ekonomů zlikvidoval opět spolehlivý Lumír Kudrna. Po první patnáctiminutovce tak na tabuli svítilo skóre 0 : 1.

Začátek druhé části se nám povedl lépe než soupeři. Několikrát jsme se dostali do tlaku a nakonec jsme vyrovnali. Jiří Holý vystřelil, Petr Sígl jeho střelu ve vzduchu trefil směrem k Matěji Červenkovi a ten potvrdil pozici střelce pro domácí utkání - 1 : 1. V osmé minutě jsme se dostali do vedení. Lumír Kudrna rozehrál na Libora Zavadila, ten dlouhým pasem našel Lukáše Vrkoče, který se nerozpakoval a od červené propálil veterána Tomáše Peterku. Necelou minutu nato bylo zásluhou Tomáše Petrušky vyrovnáno. Nerozhodný stav 2 : 2 vydržel do druhé pauzy.

Poslední třetina byla gólově nejbohatší. Nejprve jsme tahali za kratší konec my a nakonec soupeř. V sedmé minutě poslal Ekonom do vedení Michal Matějka a v osmé Adam Krivuš zvýšil náskok na dvě branky. Podle hesla "Mládí vpřed" vzali vyrovnání na svá bedra nejmladší členové sestavy. Dvakrát po sobě asistoval Jan Musil a skóroval Ladislav Fišer. Protože už žádný z týmů neskóroval přišla na řadu trestná střílení. Jediný kdo v nich dokázal vstřelit branku byl náš Matěj Červenka a tak jsme se mohli radovat ze zisku dvou bodů.

I když se situace v našem kádru oproti sobotě nezlepšila (spíše naopak), tak jsme šťastně získali dva body. Zásluhu na tom mají samozřejmě všichni zúčastnění, ovšem vyzdvihnout je třeba výkony gólmana a mlaďasů.