II. 6:49 H 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin 10 - Fišer Ladislav
II. 9:01 D 12 - Marek Jan 19 - Skořepa Petr -
II. 10:27 D 9 - Koláčný Ondřej 3 - Bášti Ladislav 19 - Skořepa Petr

III. 10:48 H 18 - Horák Jan Nedovolené bránění
III. 11:03 H 9 - Sígl Martin Sekání
III. 12:49 H 13 - Zavadil Libor Sekání

Defenzivní taktika

Hned ve druhém kole nás čekal výjezd na hřiště loňského vítěze II.NHbL, tedy do Kolína. Na úvod je třeba poznamenat, že naše sestava měla opravdu daleko do ideálu, a tak jsme se rozhodli pro taktiku, která v takovýchto situacích přináší (většinou) ovoce. Defenzíva, obrana, vyhazování, beton Smailík.

Kolínští nás už v první části přestříleli. My se spíše spoléhali na bránění a rychlé protiútoky. Ve čtvrté minutě jsme díkybohu úspěšně odehráli oslabení, protože rychlá branka by mohla naší "taktiku" rozbít. Bezbrankový výsledek vzdržel celých prvních patnáct minut. Velkou zásluhu má na tom Lumír Kudrna, který nás několika vynikajícími zákroky držel ve hře o dobrý výsledek.

Prostřední dějství se od prvního herně příliš nelišilo. Jeden z náhlých útoků jsme dotáhli až do gólového konce. V sedmé minutě po ose Ladislav Fišer, Martin Sígl doputoval balónek k Lukáši Vrkočovi a ten překonal Michal Šupíka - 0 : 1. Vedení nám vydrželo jen dvě minuty. Od zadního mantinelu přišla přihrávka na hůl Jana Marka a ten již zblízka neměl extra složitou práci. Minutu a půl poté jsme si nepohlídali další útok soupeře a Ondřej Koláčný překonal našeho gólmana podruhé v utkání. Šancí měl soupeř požehnaně, ale drželi jsme se. I my jsme občas vystrčili růžky, ale branku jsme vstřelit nedokázali.

Poslední třetina se nám asi povedla nejlépe. Několikrát jsme měli šanci vyrovnat, ale všemi jsme jimi pohrdli. Lumír Kudrna za svá záda také nepustil již žádnou střelu, a tak utkání skončilo vítězstvím Kolína.

Co k výsledku dodat? Mohli jsme prohrát více a asi bychom se nemohli divit. Jsme zvyklí hrát na tři řady (minimálně tři útoky) - to je pro II. NHbL celkem nezbytné. V malém počtu nám to příliš nesedí. Ale to určitě není chyba, těch co se do Kolína vydali a nevykašlali se na svůj tým. Těm patří dík.