III. 11:19 D 55 - Denis Jan 10 - Floriš Štěpán -

II. 5:06 H 15 - Ulbert Lukáš Nedovolené bránění
II. 10:35 H 19 - Zeman Petr 10´ Nesportovní chování
II. 11:37 D 9 - Sígl Martin Nedovolené bránění
III. 9:22 D 96 - Špaček Jaroslav Sekání
III. 11:36 D 96 - Špaček Jaroslav Nedovolené bránění
III. 12:49 H 15 - Ulbert Lukáš Držení

Na začátek výhra

Další sezóna, tentokráte jubilejní desátá, pro nás začala na domácím hřišti v Malešicích, kde nám soupeřem byl záložní tým extraligového Kova.

Sestavu jsme měli našlapanou a všichni měli po prázdninách chuť hrát Smailík. Jak jinak, že? Začátek byl malinko vlažnější, postupně jsme se však dostávali do tempa a to i "díky" vyloučení. Jenže to samé platilo o soupeři. Přetahovanou o první branku utnul až v osmé minutě Jan Denis, který si po přihrávce Martina Svrčka s míčkem vyběhl z rohu a překonal gólmana Kova. Další branka do konce třetiny nepadla a to ani v našem dalším oslabení.

Na úvod druhé části předvedla povedenou akci první řada. Martin Sígl přihrával a Lukáš Vrkoč zakončoval - 2 : 0. Dvougólové vedení nás trochu uklidnilo a tak jsme se zase na chvilku mohli věnovat tréninku hry v oslabení. Naštěstí jsme neinkasovali a naopak jsme ve třinácté minutě zvýšili svůj náskok. Poprvé se v mistrovském utkání za áčko trefil Matěj Červenka, jemuž asistoval Lukáš Pařízek.

Poslední dějství jsme zahájili další úspěšnou trefou. Ve druhé minutě se po buly strhla v našem útočném pásmu přetlačovaná o míček, který nakonec přes Lukáše Pařízka doputoval k Matěji Červenkovi a ten rozvlnil síť podruhé v utkání - 4 : 0. Po této brance jsme se rozhodli vystřídat spolehlivě chytajícího Lumíra Kudrnu a dát poprvé v áčku šanci dalšímu mlaďasovi Tomáši Koubkovi. Ten si celkem zachytal a jednou inkasoval. Tomuto gólu v osmé minutě předcházel náš propad na modré čáře, kterého soupeř (jmenovitě Jan Žemlička) využil. Skóre utkání uzavřel ve dvanácté minutě svým druhým gólem, velice podobným tomu prvnímu, Jan Denis (asistoval Štěpán Floriš).

Vítězství 5 : 1 na úvod sezóny potěší. O branky se podělily všechny útoky a hlavně první pokus o postupné zapracování dorostenců do základní sestavy se podařil.