South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Áčko uzavře polovinu základní části

Sobota 7. listopadu, 14.00, Palmovka. Elitní tým South Park Cows míří k poslednímu utkání první poloviny základní části na Palmovku, kde bude čekat velezkušený tým SK Bohemia Ďáblice, který figuruje v tabulce o pouhý bod za námi na osmém místě.

O tom, že nás nečeká vůbec jednoduchý zápas, svědčí fakt, že jsme tohoto soupeře za dva roky ve II. NHbL Střed ještě neporazili. Loňské výsledky 5:9 a 0:3 jsou doslova odstrašující, ty předloňské 4:5 a 2:4 o něco lepší. I tak je ale v kolonce bodů ze vzájemných zápasů jedna velká NULA. Možnost připsat si první výhru ovšem existuje! Na rozdíl od minulé sezony nám proti tomuto soupeři bude chytat kvalitnější gólman. Ano, už o tomto víkendu se do naší branky poprvé postaví opora národkové Hostivaře Michal Kucarov, který určitě podá lepší výkon než loni Pavel Pech. "Na zápas se moc těším. Určitě vám ukážu, co ve mně je, a ještě vás naučím pár bulharských slov, abyste mi na hřišti rozuměli," slibuje čerstvá posila.

Kromě Kucky, který za nás odchytal i několik turnajových zápasů, by mělo být připraveno 14 hráčů do pole, přičemž zbývá ještě jedno volné místo pro případné doplnění z béčka. Ďábličtí jsou na nás podle slov jednoho z hráčů vždy extra vyhecovaní a rozhodně nebudou chtít vítěznou sérii přerušit. Zápas to tedy bude zajímavý a my se bojovným výkonem vynasnažíme již pátému gólmanovi v naší brance v této sezoně usnadnit mistrovskou premiéru.

Sestava na víkend:
Kucarov – Floriš, Holý, Horák, Hutla, Ješina, Tryzna – Červenka, Musil, Pařízek, Sígl M, Sígl P., Svrček, Tučný, Vrkoč.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

5.11.2009

Zápasy

13.kolo

Ďáblice - Cows

Ďáblové B - Benátky

Ekonom - Spectrum

Hostivař B - Benders

Kert Park B - Tygři

Kolín - KEB Kladno B

Kovo B - Rakovník