South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Zkrotit nevyzpytatelná béčka

Sobota 24. října, 12.00, Palmovka a neděle 25. října, 10.00, Malešice. Shodně proti rezervě týmů hrajících vyšší soutěže se představí elitní tým Cows. Zatímco v duelu s béčkem Hostivaře jsme jasným favoritem a každý ztracený bod by byl fiaskem, utkání se záložním týmem Kertu může dopadnout jakkoliv, i když je v tabulce pod námi.

Důvod? Zraněných a nemocných máme vážně moc. Brankář Kudrna, obránci Bušta, Pavlík a Štěpánik, útočníci Fišer, Špaček a Zavadil. K tomu nemají čas střídavé starty. To už je slušná sestava, která ani o tomto víkendu v zápise nebude. I tak je ale stále připraveno naskočit do hry 13 hráčů do pole i díky pomoci z béčka. Obnovenou premiéru za áčko v sobotu absolvuje Robert Pillmann. "Snad u vás taky neskončím v bráně. Rád bych si zahrál aspoň chvilku," říká před víkendem, kdy ho čekají ještě dva starty za naši rezervu a řádně tak prověří jeho fyzické síly. Do branky se navíc pravděpodobně v jednom z duelů postaví legendární Petr Šroubek.

Hostivař, v jejímž áčku má střídavý start trojice Krav, určitě rezervu posílí, naši vyhlášení sekerníci se o příchozí hvězdičky ale postarají. "Palička, Brož? Kdo to je?" ptá se drsňák, který si nepřál být jmenován, aby nebyl rozhodčím trnem v oku od první vteřiny (což stejně je). Kert Park B přiveze do Malešic početnou sestavu a jistě se bude hodně běhat. Vzhledem k přetrvávající lásce k několika hráčům soupeře se dá očekávat zajímavý souboj mezi mantinely.

Sestava na víkend:
Koubek, Šroubek –, Floriš, Holý, Horák, Hutla, Ješina – Červenka, Jordák (neděle), Musil, Pařízek, Pillmann (sobota), Sígl M., Sígl P., Svrček, Vrkoč.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

23.10.2009

Zápasy

11.kolo

Benátky - Kolín

Ďáblice - KEB Kladno B

Ekonom - Ďáblové B

Hostivař B - Cows

Kert Park B - Rakovník

Kovo B - Spectrum

Tygři - Benders


12.kolo

Benátky - Ekonom

Benders - Ďáblové B

Cows - Kert Park B

KEB Kladno B - Kovo B

Rakovník - Ďáblice

Spectrum - Kolín

Tygři - Hostivař B