South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Nebezpeční Tygři pro áčko

Sobota 17. října, 15.00, Malešice. Elitní tým South Park Cows čeká jeden z méně náročných víkendů, ale jen podle počtu zápasů. Do Malešic totiž po dlouhé době přijedou Tygři z Mladé Boleslavi, kdysi extraligový tým, dnes druhý celek naší tabulky. A přestože by neměl mít v sestavě běhavé dorostence, i tak bude pořádným oříškem. Jakýkoliv zisk bodů by se nám proto náramně hodil.

Pozor si budeme muset dát zejména na Tomáše Wintera, který loni táhl Kovo v I: NHbL a letos v něm působí na střídavý start v extralize. Ve vymýšlení ofenzivních ataků mu zdatně sekunduje i Knížek a v týmu jsou další kvalitní borci, jakožto i velezkušení hráči a taktici. "Bez obav, pohlídám je," vyhlašuje nový kapitán Krav Jiří Holý, který hraje v nebývalé formě. Do hry by na naší straně měly být připraveny téměř tři kompletní lajny s tím, že opět vypomůžou dva členové béčka Roman Dvořák a Martin Tučný. Je to nutné, dlouhodobě zraněných máme už moc (Špaček, Bušta, Pavlík, Fišer) a k nim se přidal operovaný Libor Zavadil a opět nemocný Filip Ješina. "Mám dva knedlíčky v krku, teplotku a kašílek, tak mi dali antibiotika," zhodnotil svůj stav. V brance poprvé v sezoně za nás nastoupí Štěpán Čermák (pokud se neprobudí a nebude mu blbě). Ani přes absenci mnoha hráčů a gólmanské jedničky však ve špatné sestavě nebudeme a snad bude nakonec i co slavit (minimálně svátky a premiérové zápisy).

Sestava na víkend:
Čermák, Koubek – Dvořák R., Floriš, Holý, Horák, Hutla – Červenka, Denis, Musil, Pařízek, Sígl M., Sígl P., Svrček, Tučný, Vrkoč.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

16.10.2009

Zápasy

10.kolo

Benátky - Kovo B

Benders - Ekonom

Cows - Tygři

Ďáblové B - Kolín

KEB Kladno B - Kert Park B

Rakovník - Hostivař B

Spectrum - Ďáblice