South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Bez debaty! Áčko musí zabrat!

Sobota 10. října, 14.00, Rakovník a neděle 11. října, 10.00, Malešice. Po oddychovém víkendu čeká áčko, které kleslo po dvou prohrách v řadě na deváté místo tabulky, opět plná porce dvou zápasů. Ani jeden nebude jednoduchý, neboť první sehrajeme mimo Prahu a ve druhém musíme, chtě nechtě, plnit roli favorita.

Do Rakovníka bohužel odjedeme s úzkým kádrem, i když ten nejužší z něho musí zůstat v Praze. Důvodem jsou pracovní důvody Štěpána Floriše a další zranění, které doplnilo už tak početnou marodku - Ladislav Fišer má natržené vazy v rameni a bude dlouho chybět. Proto na západ vyrazíme maximálně s dvanácti hráči do pole s tím, že nás možná ještě posílí někdo z béčka. "Zvládneme to!" nepochybuje Lukáš Pařízek, který právě do Rakovníka chystá gólové probuzení.

Naproti tomu v neděli bude naše soupiska početnější a měl by si přijít zahrát i Jan Tryzna, opora Vyprahla. "Na Bendery se jako vždy těším, jen doufám, že zas o někoho nezlomím hokejku. Už tak mám málo peněz a do hokejbalu se mi je cpát nechce," slibuje nápravu "trestanec" Martin Sígl. Pekelníci dorazí do Malešic jistě ve slušném počtu, protože jsme pro ně hratelným soupeřem a navíc stejně jako my mohou sestavu doplnit použitelnými béčkaři. On Honza David něco vymyslí...

Sestava na víkend:
Kudrna - Floriš (neděle), Holý, Horák, Hutla, Ješina, Tryzna (neděle), Zavadil - Červenka, Musil, Pařízek, Sígl M. (neděle), Sígl P., Svrček, Tučný (neděle), Vrkoč.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

9.10.2009

Zápasy

8.kolo

Benátky - Kert Park B

Benders - Kolín

Ďáblové B - Ďáblice

Ekonom - Kovo B

KEB Kladno B - Tygři

Rakovník - Cows

Spectrum - Hostivař B


9.kolo

Cows - Benders

Ďáblice - Benátky

Hostivař B - KEB Kladno B

Kert Park B - Spectrum

Kovo B - Ďáblové B

Tygři - Rakovník