South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Proti starým známým (a Ďáblům B)

Sobota 19. září, 16.00, Palmovka a neděle 20. září, 16.00, Malešice. Áčko South Park Cows čeká opět dvouzápasový víkend a není žádným tajemstvím, že by v něm chtělo bodovat. Do cesty se mu postaví nejprve rezerva Ďáblů a pak v repríze čtvrtfinále play off Benátky nad Jizerou. Jisté je, že naše soupiska bude bohatší než v posledních dvou zápasech, kdy jsme se protrápili ke dvěma bodům.

Utkání s Ďábly B jsou nevyzpytatelná, protože nikdy nevíme, kolik hráčů a v jakém složení se sejde. Všechny čtyři dosavadní zápasy v II. NHbL jsme nad nimi sice vyhráli, ty poslední dva z minulé sezony byly ovšem velmi těsné (1:0 a 2:1). I za jeden z těchto výsledků bychom ale byli rádi, body potřebujeme jako sůl. "Tak určitě," podotkl gólman Lumír Kudrna, jenž má v novém ročníku vynikající formu.

Nedělní duel s Benátkami bude jakousi odvetou za vyřazení v posledním play off, jak se tak obvykle říká při dalších setkáních známých soupeřů. Nutno dodat, že mimopražský sok v čele s bodovačem Lindou vstoupil do sezony o něco málo lépe než my a lehká práce nás nečeká. "Jak říkám, musíme hlavně makat celých 45 minut, tedy celý zápas a ne jako Inter proti Parmě minulý týden," všiml si výletník Martin Svrček, který se vrací do sestavy. V té naopak budou chybět nemocný Jan Horák a zranění David Pavlík s Lukášem Buštou.

Sestava na víkend:
Kudrna - Floriš, Holý, Hutla, Ješina, Tryzna (neděle) - Červenka, Denis (neděle), Fišer (sobota), Musil, Pařízek, Sigl M. (sobota), Sígl P., Svrček, Špaček, Vrkoč, Zavadil.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

18.9.2009

Zápasy

4.kolo

Benátky - Rakovník

Benders - Ďáblice

Ďáblové B - Cows

Ekonom - Tygři

Kolín - Hostivař B

Kovo B - Kert Park B

Spectrum - KEB Kladno B


5.kolo

Cows - Benátky

Ďáblice - Kovo B

Hostivař B - Ekonom

KEB Kladno B - Benders

Kert Park B - Kolín

Rakovník - Spectrum

Tygři - Ďáblové B