South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Pokračujeme! A pěkně zostra...

Kolíne, Kolíne Sobota 12. září, 12.30, Kolín a neděle 13. září, 16.00, Malešice. Áčko South Park Cows sehraje náročný víkend proti posledním dvěma vítězům II. NHbL Střed. Už proto je jasné, že získat další body a udržet lichotivé třetí místo v čerstvé tabulce bude pořádný boj. Nicméně pro nás hovoří alespoň to, že jsme poslední zápas s těmito soupeři neprohráli. Jenže to roli hrát nejspíš nebude.

Nejprve nás přivítá chvilku po sobotním poledni ambiciózní Kolín. Ten prohrál v prvním kole 2:4 v Rakovníku, když byl již tradičně přestřílen, více informací o tomto zápase se ovšem našim investigativcům bohužel nepodařilo získat. A tak jsme poslali pro indicie alespoň zvěda. Po návštěvě neznámého místa nám řekl: "Tak určitě, logo Kolína je slušné, ale Praha je prostě Praha." Kdo to byl, poznají zasvěcení na snímku, který pořídili paparazzi (viz. foto).

V neděli potkáme starý dobrý Ekonom Devils, který před týdnem prohrál na Kladně s KEBem B 2:3, a před námi se nezvykle třese. "Kdybych mohl poprosit, dejte nám jenom kotlíček. Jsme starší a velké prohry nám nedělají dobře u srdce," naladil na jemnou notu poté, co mu byl slíben kotel, šéf soupeře Tomáš Peterka. Pak ale přistoupil na gólovou přestřelku. Dobré je vědět, že hokejová Sparta hraje v Brně, a tak nás nebude školit Josef Toma. Teda neměl by, ale on se jistě najde někdo jiný.

Bohužel naše sestava na nadcházející víkend velký respekt nebudí, neb je v ní až mnoho absencí a otazníčků. Jan Denis (extraliga), Lukáš Bušta (rodina), Petr Štěpáník (stavební práce), Jan Tryzna (romantika v Římě), Martin Svrček (romantika v Miláně – s Tučňákem), Štěpán Floriš a David Pavlík (oba práce). No a k tomu nějaké ty kašlíčky (Filip Ješina, Lukáš Vrkoč). Sumasumárum (to bude v sobotu večer také na koncertu Kabátů) se nám nerýsují úplně příznivé vyhlídky, ani když někteří jmenovaní zmeškají jen jeden zápas.

Sestava na víkend:
Kudrna – Floriš (neděle), Holý, Horák, Hutla, Ješina, Pavlík (neděle) – Červenka, Fišer (sobota), Musil, Pařízek, Sigl M. (sobota), Sígl P., Špaček, Vrkoč, Zavadil.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

11.9.2009

Zápasy

2.kolo

Benátky - Spectrum

Benders - Kert Park B

Ďáblice - Hostivař B

Ďáblové B - KEB Kladno B

Ekonom - Rakovník

Kolín - Cows

Kovo B - Tygři


3.kolo

Benátky - KEB Kladno B

Cows - Ekonom

Hostivař B - Kovo B

Kert Park B - Ďáblice

Rakovník - Ďáblové B

Spectrum Praga - Benders

Tygři - Kolín