South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Áčko: Na ostří nože

Sobota 20. března, 15.00, Malešice a neděle 21. března, 16.30, Lužiny. A-tým South Park Cows čekají dva naprosto odlišné zápasy. Zatímco v sobotu by si měl snadno poradit s posledním celkem tabulky II. NHbL Střed, rezervou HBC Hostivař, v neděli jej čeká boj na ostří nože o každý metr hřiště na Lužinách proti béčku Kert Parku.

Sobotní duel nebude okořeněn soubojem známých tváří, protože elitní tým Hostíků zajíždí na víkendový výlet na sever Čech, a tedy rezerva nebude moci využít posil, jež zvedají hru mužstva. Ani tak ale není radno cokoliv podceňovat. "Známe se. Jsme mistři v umění přizpůsobit se stylu soupeře. A to bych nerad," říká před zápasem, v němž jsme jasným favoritem, Petr Hutla, který se nově spolupodílí na přípravě týmu.

Pokud v sobotu získáme povinné tři body, vypukne o den později nefalšovaná bitva o účast v play off. Béčko Kertu má nyní o bod víc než my a vůbec nezáleží, jak bude hrát v Rakovníku. Právě vítězství kteréhokoliv týmu ve vzájemném posunuje kolo před koncem soupeře blíže ke konci sezony, i když samozřejmě nemusí být nic definitivní. "Minulý víkend jsme se zlepšili zejména v nasazení. A o něm to bude i na Lužinách. Věřím, že zápas zvládneme," přeje si benjamínek Jan Musil. Kert bude podle zákulisních informací blížících se jistotě posílen o hráče áčka, ale s tím se počítá, vždyť i my posouváme některé borce na výpomoc do nižší ligy. Čekat se dá vskutku zajímavý zápas plný ostrých soubojů. Kdo bude šťastnější?

Sestava na víkend:
Kudrna – Holý, Horák, Hutla, Ješina – Musil, Pařízek, Sígl M., Sígl P., Vrkoč, Zápotocký, Zavadil.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

18.3.2010

Zápasy

24.kolo

ALPIQ Kladno B - Ďáblice

Benátky - Kolín

Benders - Tygři

Cows - Hostivař B

Ďáblové B - Ekonom

Rakovník - Kert Park B

Spectrum - Kovo B


25.kolo

Ďáblice - Rakovník

Ďáblové B - Benders

Ekonom - Benátky

Hostivař B - Tygři

Kert Park B - Cows

Kolín - Spectrum

Kovo B - ALPIQ Kladno B