South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Jen jeden sobotní zápas (s Rakovníkem)

Sobota 6. března, 15.00, Malešice. Tuhý boj o důležité tři body čeká o víkendu A-tým Krav. Do Prahy přijede aktuálně třetí tým tabulky z Rakovníka, který letos předvádí výborné výkony a je příjemným překvapením soutěže. První vzájemný zápas skončil naší výhrou 5:4 na nájezdy. To však v sobotu nic znamenat nebude.

Poté, co se před týdnem omluvili čtyři hráči těsně před zápasem, je velmi těžké prorokovat, v jaké sestavě se skutečně sejdeme. Snad nás bude více než jedenáct a ještě k tomu prošpikovaných juniory. Jistojistě se v brance opět objeví Jiří Vlasák, který se o minulém víkendu prezentoval vynikajícími výkony a ohrožuje dosud nedobytný post jedničky Lumíra Kudrny! "Fakt jsem se snažil, co to šlo, ale když nedáváte góly, je to těžké. Snad to tedy gólman Rakovníku odnese tou sprškou, o níž kdosi píše na knize," hecuje spoluhráče hokejbalový doyen, jenž pomáhá zdecimovaným kamarádům v nouzi.

Bude další Vlasyho výkon stačit na vytoužené tři body, které by Cows tolik pomohly v tabulce regionu? Probudí se útočníci? Nebude tým tolik faulovat? Zejména hokejkami? Odpovědi na všechny otázky naleznete, pokud v sobotu navštívíte jeden z klíčových zápasů sezony. Asfalt by měl pod nohama Krav doslova hořet!

Sestava na víkend:
Koubek, Vlasák – Dvořák R., Holý, Horák, Hutla, Ješina, Tučný – Červenka, Fišer, Musil, Sígl M., Sígl P., Svrček, Vrkoč, Zápotocký, Zavadil.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

5.3.2010

Zápasy

21.kolo

Cows - Rakovník

Ďáblice - Ďáblové B

Hostivař B - Spectrum

Kert Park B - Benátky

Kolín - Benders

Kovo B - Ekonom

Tygři - ALPIQ Kladno B