South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Sakra ostrý rozjezd jarní části

Sobota 27. února, 15.00, Malešice a neděle 28. února, 16.00, Kladno. Áčko, které během posledních osmi kol "regionu" potřebuje každičký bod, aby alespoň o předkolo play off rozšířilo počet jarních zápasů, čeká vražedný start. Výše postavené týmy v tabulce totiž nemůže potkat. Do Malešic, kde naposledy nebude fungovat časomíra, přijede první Spectrum, pak kraví elita vyrazí na půdu druhého Kladna.

Podle informací z webu čimického týmu, toho Spectrum neodtrénovalo o moc více než my, zkrátka klimatické podmínky hokejbalu dlouho nepřály. Ovšem nějaká ta příprava už proběhla, takže o menším rozehrání nemůže být řeč, i když je na severu Prahy vždycky o pár stupňů méně než jinde. My po počátečních optimistických zprávách nastoupíme v dost slepované sestavě plné juniorů, avšak v brance s velezkušeným Jiřím Vlasákem. "Bedony, lapačka i atlas jsou připraveny. Čtvrteční trénink se mi líbil, jen jsem zvědav, kdo bude v první lajně bránit," rýpe do formace Zápotocký, Vrkoč, Sígl M. bývalý trenér týmu a brankářská spása pro jaro.

Nedělní duel nebude o nic lehčí, protože na Kladně to i přes zimu žilo. Nejenže se tým přejmenoval z KEBu na Alpiq, ale hlavně odehrál minimálně dva přípravné turnaje se slušnými výsledky. Inu, máme se nač těšit. "Nehrajeme tam obvykle špatné zápasy, tak doufám, že se to ani tentokrát nezmění," přeje si týmový šéfik Petr Sígl. Zisk jakéhokoliv počtu bodů by byl pro náš tým úspěchem, i když bude chybět mj. kanonýr Lukáš Pařízek. A to platí pro oba víkendové zápasy.

Sestava na víkend:
Vlasák – Dvořák R., Holý, Horák, Hutla, Ješina, Tučný (neděle), Zavadil – Červenka, Fišer, Jordák (sobota), Musil, Sígl M., Sígl P., Svrček, Vrkoč, Zápotocký.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

26.2.2010

Zápasy

19.kolo

Cows - Spectrum

Ďáblice - Kolín

Hostivař B - Ďáblové B

Kert Park B - Ekonom

Kovo B - Benders

Rakovník - ALPIQ Kladno B

Tygři - Benátky


20.kolo

ALPIQ Kladno B - Cows

Benátky - Hostivař B

Benders - Rakovník

Ďáblové B - Kert Park B

Ekonom - Ďáblice

Kolín - Kovo B

Spectrum - Tygři