South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Poslední spiel roku 2009

Sobota 5. prosince, 13.00, Benátky nad Jizerou. Pořádně těžká rozlučka s podzimem ve II. NHbL Střed čeká elitní tým krav. Vyráží totiž do Benátek, odkud se ze čtyř vzájemných duelů podařilo přivézt zatím jen bod. Zlomit nemilé prokletí a získat nějaký ten bodík navíc v závěru zpackaného období je cílem pro poslední hrací víkend v tomto roce.

Jak už je ale poslední dobou zvykem, na výlet nejedeme rozhodně v nejsilnějším složení, neb nás stále kosí zranění a nemoci. Nově bude chybět se zády laborující Štěpán Floriš a také chřipkou zasažený Martin Tučný. I proto si z B-týmu půjčujeme dalšího hráče a premiéru v regionu si tak odbyde důrazný útočník Matěj Pokorný. "Těším se! A slibuji, že přijdu střízlivý rozdat pár hitů," říká před nejtěžším zápasem doposud krátké hokejbalové kariéry. S čím na nás vyrukují domácí, tradičně netušíme, lídr ligového bodování Šulc ale asi chybět nebude, stejně jako další opory. Scházet by rozhodně neměli ani kvalitní rozhodčí, což v Benátkách není pravidlem, když leckdy přijedou s domácím hráčem jedním autem.

Sestava na víkend:
Kucarov – Dvořák R., Holý, Horák, Hutla, Zavadil – Červenka, Musil, Pařízek, Pokorný, Sígl M., Sígl P., Svrček, Vrkoč, Zápotocký.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

4.12.2009

Zápasy

18.kolo

Benátky - Cows

Benders - KEB Kladno B

Ďáblové B - Tygři

Ekonom - Hostivař B

Kolín - Kert Park B

Kovo B - Ďáblice

Spectrum - Rakovník