South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Semifinále je tu! Ale béčko počítá padlé...

Co: semifinále play off POHbL
Kdo: Rafani Praha vs. South Park Cows B
Kdy: sobota 15. května (12.00), neděle 16. května (15.00) oba Palmovka, pátek 21. května (18.00) Malešice a případně sobota 22. května (12.00) Malešice a neděle 23. května (17.30) Palmovka.

Béčko Cows šokovalo účastníky Pražské OHbL už dvakrát, když nejdřív vyřadilo Uftaland a pak i A.S.H.F., aniž by ztratilo zápas. Teď se bude snažit překvapit potřetí, ale úloha to nebude pranic snadná. Vždyť soupeřem jsou Rafani, kteří týmu Petra Šroubka uštědřili v základní části dva debakly (8:2 a 11:3). Jestli se jim podaří něco podobného zopakovat, ukáže už tento víkend, kdy nás přivítají na Palmovce.

Stát se to může, protože se nahromadila řada omluvenek a budeme rádi, když se sejdeme na dvě kompletní řady. Bolavé kolínko, uraženost, ale i objektivní omluvenky stíží boje v semifinále, které by proti tak těžkému soupeři mělo být pořádným lákadlem. "Ani nevím, co k tomu mám říct," pravil smutně vedoucí týmu Petr Šroubek. Výrazy hráčů, kteří by měli na první zápasy dorazit, snad ani nejde publikovat. Někteří áčkaři jsou po dlouhé sezoně unaveni a teď i rozhořčeni, když vidí, že bez nich byl B-tým ani nemohl nastoupit. A to se proti němu postaví Pešek, Koudelka, Mák a další šikovní hráči. Třeba se ale Cows semknou a překvapí dalšího soupeře. Každá výhra bude ohromným úspěchem, i když v sobotním zápase se to po jedné velké oslavě asi nestane.

Sestava na semifinále (první víkend):
Koubek – Holý, Horák, Káninský, Pillmann – Čepela (sobota), Musil, Konopáč, Pardubský, Pařízek, Pokorný (neděle), Tučný (neděle), Vrkoč.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

14.5.2010

Zápasy semifinále

1.zápas

Mělník - THC

Rafani - Cows B


2.zápas

Mělník - THC

Rafani - Cows B