South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

A: Ďáblové B – body by v Zápase podzimu bodly

Sobota 28. listopadu, 12.00, Malešice. Elitní tým Cows nastoupí proti Ďáblům B ke klasickému boji o 6 bodů. Blbost? Kdepak. Aktuální rozdíl mezi naším devátým místem a "Faltovic rezervy" jedenáctým, prvním nepostupovým do předkola play off, je šest bodů. A je zatracený rozdíl mít náskok devět, nebo jen tři v době, kdy se základní část už přehoupla do druhé poloviny.

Však se také proto snažíme postavit co nejlepší a hlavně nejpočetnější sestavu, i když hned několik hráčů laboruje s různými zraněními. Účast v Zápase podzimu je lákavá, a tak bychom se snad konečně ( i když už několikrát bylo avizováno, ale nesplnilo se) mohli sejít na vysněné tři lajny. V tuto chvíli je v nominaci 16 hráčů do pole. "To je skvělý počet. Mám fakt radost, že nás je tolik. Jak říkám, budu mít v nohou zápas béčka, ale tohle mi fakt přijde vhod," říká před víkendem Martin Tučný. Kromě dlouhodobě vyřazených marodů bude chybět snad jen nemocný Matěj Červenka.

Sobotní soupeř nedisponuje funkčním webem, čili nemůžeme získávat žádné bližší informace o tom, v jaké sestavě se v Malešicích objeví. Tím, že má ale národkové áčko v sobotu volno, dá se očekávat, že se nějaké ty posily na hřišti ukážou, i když je v neděli čeká nelehký zápas v Třemošné. Tak či tak, béčko Ďáblů jsme naposledy porazili 4:3 i s pořádnou výpomocí shora, tak proč bychom si nemohli tři body připsat i teď. K tomu musíme ale pořádně máknout a ne zápas odchodit jako naposledy doma.

Sestava na víkend:
Kucarov – Dvořák R., Floriš, Holý, Horák, Hutla, Špaček, Tryzna – Musil, Pařízek, Sígl M., Sígl P., Svrček, Tučný, Vrkoč, Zápotocký, Zavadil.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

27.11.2009

Zápasy

15.kolo

Kert Park B - Benders


17.kolo

Cows - Ďáblové B

Ďáblice - Benders

Hostivař B - Kolín

KEB Kladno B - Spectrum

Kert Park B - Kovo B

Rakovník - Benátky

Tygři - Ekonom