South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Proti starým známým!

Neděle 20. září, 12.30, Malešice. Nabízí se přirovnání "bratrovražedná bitva", protože béčko změří síly s Hokejkou Praha. Proč tak rodinné vyjádření? Protože se proti sobě postaví mnoho bývalých spoluhráčů a kolegů. Tak třeba naši nadějní junioři Červenka, Jordák a Musil proti Soukupovi se Szlauerem. Nebo známý drtič kostí David Kocián jako bývalý trenér proti nim. Či dokonce hračička Michael Petrášek proti rezervě týmu, za který hrál. A pak šutér Tomáš Dlouhý proti mužstvu, jež ho už dávno nechce. To bude podívaná.

"Těším se a doufám, že dám Milošovi gól," říká Jan Musil, který o víkendu zmákne i dva zápasy za áčko a do POHbL sestoupí jako hvězda regionu. "Tak kohopak si vyberu jako novou reklamu na malešický mantinel?" přemítá David Kocián, jenž jistojistě naplní svou normu dvou trestů za zápas. Favoritem duelu je Hokejka, která před týdnem smázla Vyprahlo, početnější sestava Cows B snad alespoň bude důstojným soupeřem.

Sestava na víkend:
Šroubek - Dvořák R., Pillmann, Remek, Veselý, Veverka - Čepela, Červenka, Dvořák Mi., Jordák, Konopáč, Moravec, Musil, Pardubský, Tučný, Vojtíšek.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

18.9.2009

Zápasy

3.kolo

A.S.H.F - Avir

Benders B - THC

Hanspaulka - Vyprahlo

Hokejka - Cows B

Kolín B - Rafani