South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Pokračujeme! A pěkně zostra...

Sobota 12. září, 9.00, Malešice a neděle 13. září, 12.00, Malešice. Aby toho pro Cows nebylo v jeden den mnoho, přisoudil los vítěze ligy za soupeře až o den později. Nejprve se naše rezerva utká s Avirem a pak teprve přivítá Mělník. Jisté je, že oproti zápasu v Kolíně (5:7) nebude soupiska béčka čítat 15 jmen v poli plus gólmana.

První příležitost v sezoně dostane proti Aviru brankář Tomáš Koubek, který nezklamal při své premiéře za áčko v regionu. Pak budou v sestavě škrty. Jan Horák se pošetří na dva zápasy za áčko a jeden v extralize mladšího dorostu, Martin Tučný zrelaxuje na romantickém víkendu v Miláně (se Cwrkem), Roman Nováček si odpyká první díl trestu a Michal Dvořák bude zřejmě v práci. "I tak mám ale přislíbenu účast alespoň devíti lidí a doufám, že nám zase pomůžou zbylí mladící z áčka a třeba i někdo další jako překvapení," přemítá Petr Šroubek, který se do branky postaví až v neděli, kdy by měla být sestava jeho oveček obdobná, možná o malinko horší, i když paradoxně přijede papírově těžší soupeř.

Sestava na víkend:
Koubek (sobota), Šroubek (neděle) – Dvořák R., Floriš (sobota), Marek, Pillmann, Remek – Čepela, Červenka (sobota/neděle), Dvořák Mi. (neděle), Jordák, Konopáč, Moravec, Musil (sobota/neděle), Pardubský, Veselý + někdo z áčka.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

11.9.2009

Zápasy

1.kolo

Cows B - Reloaded

Goblins - Ekonom B

Kolín B - Hanspaulka

THC - Mělník

Uftaland  - Hokejka


2.kolo

A.S.H.F - THC

Benders B - Uftaland

Ekonom B - Avir

Goblins - Kolín B

Hanspaulka - Rafani

Hokejka - Vyprahlo

Mělník - Cows B