South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Pozor, startujeme! Áčko i béčko!

Neděle 6. září, 14.00, Kolín. To je přesný datum, čas a místo určení startu nové sezony pro béčko Cows. A v něm po minulé neúspěšné sezoně proběhla čistka. Ze soupisky zmizeli tzv. epizodní hráči, kteří se objevili na hřišti jen párkrát. Od letošku by se tedy nemělo nemělo stávat, že do zápasu nastoupí chabá šestice hráčů v poli, protože někdo ze slibujících nepřišel.

Pomoci by k tomu mělo působení pětice dorostenců, z nichž někteří ale mají místo v áčku, a také nějaké ty přesuny. Martin Tučný by měl být nově ofenzivní oporou týmu v POHbL, zajímavé bude jistě sledovat i výkony navrátilce s pupíkem Roberta Pillmanna a dalších dlouholetých opor komandy Petra Šroubka. Výkony nejmladších by navíc měly být tím správným oživením místy unavených výkonů. Jak bude nová sezona vypadat, může naznačit už první zápas v Kolíně, v jehož dresu by neměly být opory z áčka – to hraje v Rakovníku.

Sestava na víkend:
Šroubek – Dvořák R., Horák, Marek, Nováček, Remek – Čepela, Červenka, Dvořák Mi., Jordák, Konopáč, Moravec, Musil, Pardubský, Tučný + někdo z áčka.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

4.9.2009

Zápasy

7.kolo

Ekonom B - A.S.H.F.


9.kolo

Goblins - Avir

Kolín B - Cows B

Uftaland - Vyprahlo