South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Áčko jde do druhé půlky

Sobota 14. listopadu, 16.00, Palmovka. Áčko Cows čeká první ze třinácti odvet ve II. NHbL Střed. A jelikož první kolo hrálo proti rezervě extraligového Kova, je logické, že o víkendu nastoupí znovu proti tomuto týmu. První duel skončil v září v Malešicích 5:1 v náš prospěch.

Jelikož jede áčko našeho soupeře na trip na Moravu, lze předpokládat, že se proti nám postaví klasické béčko doplněné o šikovné dorostence. Tedy dobře známá sestava. K povinné cestě za třemi body (ano, role favorita se nezříkáme) vstoupíme snad konečně s kompletními třemi útoky. Jak již bylo na našem webu zveřejněno, ofenzivu Cows posílil mělnický šutér Marek Zápotocký. "Těším se, až si s vámi zahraju, ale žádné zázraky nečekejte. Hokejbal nehraju dlouho," zůstává na zemi hvězda POHbL. Podruhé v řadě se v naší brance objeví Michal Kucarov, jenž nám před týdnem pomohl k premiérovému bodu proti Ďáblicím. Dokáže přísun ztrojnásobit?

Úterý 17. listopadu, 14.00, Malešice. První vzájemný letošní zápas skončil vítězstvím 2:1 pro mimopražský tým. K dispozici bychom měli mít kompletní tři řady a ne tedy dvě jako v duelu na hřišti soupeře. Pomůže to k bodům? "Už se na vás, kluci, těším. Přijdu se podívat a v závěru týdne bych se konečně zapojil do přípravy," říká dva měsíce zraněný obránce David Pavlík. Asi se bude divit, kolik je v týmunových tváří.

Sestava na Kovo:
Kucarov – Dvořák R., Floriš, Holý, Horák – Červenka, Musil, Pařízek, Sígl M, Sígl P., Svrček, Tučný, Vrkoč, Zápotocký.

Sestava na Kolín:
Kucarov - Denis, Dvořák R., Floriš, Holý, Horák, Hutla - Červenka, Musil, Pařízek, Sígl M., Sígl P., Svrček, Tučný, Vrkoč, Zápotocký.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

13.11.2009

Zápasy

14.kolo

Benders - Benátky

Ďáblice - Tygři

Ďáblové B - Spectrum

Ekonom - KEB Kladno B

Kert Park B - Hostivař B

Kolín - Rakovník

Kovo B - Cows


15.kolo

Cows - Kolín

Hostivař B - Ďáblice

KEB Kladno B - Ďáblové B

Rakovník - Ekonom

Spectrum - Benátky

Tygři - Kovo B