South Park Cows - Články, Před víkendem

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Pozor, startujeme! Áčko i béčko!

Neděle 6. září, 10.00, Malešice. To je přesný datum, čas a místo určení startu nové sezony pro áčko Cows. Přes léto se v něm mnoho změn neudálo, protože cílem vedení bylo kádr stabilizovat. A tak jsou výsledkem čtyři kompletní řady s trojicí gólmanů a z toho jen tři hráči na střídavý start – do každého šiku jeden.

Tři kompletní formace také budou připraveny k zápasu s rezervou Kova, které před pár dny získalo extraligovou příslušnost po zániku Habešovny. Za 15 hráči základní sestavy pak bude číhat na šanci neskutečně nahecovaný Jan Musil jako náhradník. Mezi vyvolenými pro první víkend je i nejčerstvější posila Cows, extraligový univerzál Jan Denis, z Ústí nad Labem, jehož kouči Jaroslavu Pavlíkovi za Denyho uvolnění na střídavý start do konce roku mockrát děkujeme.

O soupeři toho mnoho nevíme, podle rozhovoru s Michalem Krčkem na oficiálním webu Kova je však zřejmé, že do rezervy Kova budou pravidelně mířit nadějní dorostenci. Můžeme se tedy těšit na běhavý a důrazný styl hokejbalu okořeněný zkušenostmi několika mazáků, kteří to prostě mají v ruce.

Sestava na víkend:
Koubek, Kudrna – Floriš, Holý, Horák, Hutla, Ješina, Pavlík – Červenka, Denis, Musil, Pařízek, Sigl M., Sígl P., Svrček, Špaček, Vrkoč, Zavadil.

L.80


Copyright © South Park Cows

Vloženo

4.9.2009

Zápasy

1.kolo

Benátky - Benders

Cows - Kovo B

Hostivař B - Kert Park B

KEB Kladno B - Ekonom

Rakovník - Kolín

Spectrum - Ďáblové B

Tygři - Ďáblice