South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Nová éra Cows = lepší příští!?

Přihlásíte zase mládež? Jakou ligu bude hrát áčko? A co béčko, skončí? Odpovědní zástupci South Park Cows odpovídali již delší dobu na nesčetné dotazy hokejbalových nadšenců, vždy ovšem jen neoficiálně s ohledem na aktuální události a změny. Jediná verze, která zmapuje příští dění v klubu je právě tato.

Za prvé: Petr Sígl a Lukáš Vrkoč složili vedoucí pozice v klubu. Ty teď budou mít na starost Jiří Holý (vedoucí týmu) a Petr Hutla (kapitán) s tím, že předchozí "bossové" jim ještě nějakou dobu budou nápomocni zejména ve vztahu se svazem, vyjednávání o hráčích směrem do našeho týmu i z něho. Důvod? Bylo by nefér hodit ambiciózní kluky do vody a nechat je plavat v mnohdy nečistých hladinách hokejbalových řek. Fungování zabezpečeného týmu (tj. bez dluhů) bude mít jasnou kontinuitu.

Za druhé: V nové sezoně bude působit jen jeden tým Cows, který by měl ovšem působit ve II. NHbL mnohem kompaktněji. Jsou do něho vybírání hráči, kteří chtějí za Krávy dýchat a hlavně: mají zájem trénovat! Z toho vyplývá, že se ruší B-tým, který nebyl schopen samostatného fungování a ti, co vypomáhali, leckdy neměli stoprocentní síly na výkony v elitním týmu. Hráči, kteří ukázali bojovné srdce a zájem hrát vědí, že mají v "áčku" místo. Mládež je bohužel věkově stále rozložena tak, že jedinou soutěží, jíž může pospolu hrát, je starší dorost a do soutěže 15leté děti ještě nepošleme, i když uspěly na turnaji této kategorie. Talentovaní a vyspělí jedinci se objeví v mužském týmu a svou šanci dostanou, zbytek bude rozpůjčován po Praze, ovšem jen na základě férového jednání případných zájemců.

Za třetí: K jubilejnímu desetiletému výročí jsme si nadělili sadu zbrusu nových bílých dresů pro domácí zápasy. Černé budou sloužit na zápasy venku, pokud nebude se soupeřem dohodnuto výjimečně jinak.

Za čtvrté: Do nové éry byl zřízen i nový informační kanál o aktuálním dění v klubu. Někteří již vědí, jiní se to dozvídají teď. South Park Cows má své stránky i na fenoménu dnešní doby - Facebooku.

A konečně: Jako domácí hřiště nemáme Malešice. Konkrétní důvody uvádět nebudeme a urážky už vůbec, nicméně s provozovatelem tamního areálu už to dál nešlo. Některé věci jsou prostě nepřekousnutelné. Dočasně nás přijalo za partnery SK Spectrum se skvělými cenami a zázemím v Čimicích. Ty jsou pro nás sice vzdálenější než Malešice, ale všichni věříme, že se týmu HBC Hostivař ve spolupráci s MČ Praha 15 povede zrealizovat stavbu hřiště v Horních Měcholupech. Po jeho otevření se přestěhujeme tam a nová éra klubu může odstartovat naplno.

L.80, Petr.27

Copyright © South Park Cows

Vložen

22.6.2010