South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

10 let: Na co se můžete těšit?

Současní i bývalí hráči Krav, jejich doprovod, skalní fanoušci, spousta dobrého jídla a pití, moderovaný program, hudební doprovod, stánek se suvenýry, tombola a třeba i jedno velké překvapení. Ano, na to všechno se můžete těšit, pokud se vám dostane do rukou (nebo počítače) pozvánka na desáté narozeniny South Park Cows.

Kdy?
Jak už bylo oznámeno, termín oslavy byl stanoven na 19. června 2010. Start oficiálního programu akce je naplánován na 16.00 a trvat vše bude do 22.00 (možná o trochu déle).

Kde?
Sportovní areál Šafářka - Malešice. Kde jinde, než na našem domovském hřišti, můžeme uspořádat podobnou akci. Asi nikde. Přímo plocha hokejbalového hřiště bude praskat pod návalem přítomných hostů. Již nyní, necelých 50 dnů před termínem si jen přejme, aby nepršelo. Pořadatelé sice jsou na tuto variantu připraveni, nicméně hladší průběh zajistí nezakaboněné počasí.

Kdo?
Všichni hráči (+ vytipované výjimky), kteří odehráli 10 a více zápasů za Cows, obdrží pozvánku. Ta samozřejmě bude platit i pro doprovod. A kdo dále se zúčastní? V první řadě lidé, kteří byli po deset let spřízněni s naším klubem. Zástupci sponzorů, trenéři, skalní fanoušci, rodiče naší mládeže a pak i někteří zástupci svazu.

Co?
Celá akce bude doprovázena mluveným slovem a hudební reprodukcí. Konkrétní scénář oficiálního programu je ještě v plenkách (nebo úmyslně zahalen tajemstvím?), a tak jediné, co nyní prozradíme, je, že kromě bohatého občerstvení chystáme pro návštěvníky tombolu, stánek se suvenýry s emblémem Cows a jedno velké překvapení. Jaké? To samozřejmě neodtajníme. Ven může jen jedno: moderátorem party k 10 letům našeho týmu bude Jan Musil ml. ...

L.80, Petr.27

Copyright © South Park Cows

Vložen

3.5.2010