South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Reprezentant Jan Horák: Doufám, že Krávy uvidím na MS v hledišti!

Reprezentant Jan Horák: Doufám, že Krávy uvidím na MS v hledišti! Reprezentant Jan Horák: Doufám, že Krávy uvidím na MS v hledišti! Když přišel Jenda Horák jako zelenáč na kus poslední sezony žáků Hokejky Praha, říkali si trenéři: Jo, to bude velkej hráč. A s přesunem celé mládeže pod South Park Cows se domněnky začaly rychle naplňovat. Jako bývalý fotbalista a atlet měl skvělé fyzické předpoklady, k tomu dorostl téměř do dokonalých proporce (nyní v 15 letech - 188 cm, 80 kg): Zbývalo tedy vybrousit jeho talent v hokejbalových dovednostech. Povedlo se. Díky vlastní píli, ohromné touze uspět na hřišti za každou cenu a také slušné podpoře z domova je z něj skoro hotový hokejbalista. A jen na něm zůstává, kam skvěle našlápnutou kariéru posune...

Cows: Honzíku, už v patnácti letech ses prosadil na stálo do áčka Cows. Čekal jsi to tak brzy a čemu za to vděčíš?
Jan Horák: Tak určitě jsem to nečekal tak brzy, ale jsem za to rád. A komu za to vděčím? V první řadě trenérům: Jarovi, Davidovi, Lukášovi, Jirkovi a samozřejmě i díky výborným spoluhráčům a kamarádům.

Cows: Podle mě jsi odváděl vynikající výkony, přesto - kde máš ještě rezervy?
J.H.: No stručně řečeno, nepadá to tam, kam bych chtěl.

Cows: A kde má rezervy tým, který po dlouhé době nepostoupil do play off?
J.H.: Hlavně je to o přístupu k tréninkům, kam chodí jen pár jedinců. Takže pak není možnost se sehrát a pohybovat se na postupových příčkách.

Cows: Chtěl jsi hodně uspět? Budeš se snažit spravit si chuť ve vyřazovacích bojích za béčko, jemuž jsi během sezony také pomáhal?
J.H.: Nebudu skromný, viděl jsem náš tým ve finále!!! Teď budu zase makat, co to půjde a jestli budeme vyhrávat a účast na trénincích bude 100procentní, tak si chuť určitě spravím.

Cows: Bude se hrát proti Uftalandu, pak případně proti A.S.H.F. Jak vidíš šance Šroubovy bandy?
J.H.: Když budeme bojovat jako tým a ne jako jedinci, tak i tahle tlupa má na to postarat se o velké překvapení. Nejen pro hráče, ale i pro celou ligu.

Cows: Mimo to ses zúčastnil dalšího kempu reprezentace do 16 let a vypadalo to, že účast na MS v Mostě by ti neměla uniknout. Jak to nakonec bylo?
J.H.: O Velikonocích jsem prošel už posledním kempem... A vyšlo to! Na MS se těším jak malej kluk a doufám že zástupci Cows se přijedou podívat na finálový duel Česko – ???. Připomínám: MS v Mostě od 2. do 5. června. Rád vás uvidím v hledišti.

Cows: Jaké je to být jediným reprezentantem v historii Krav?
J.H.: Tohle si vůbec nepřipouštím. Jsem pořád jedním z vás ať v repre, nebo ne. A taktéž doufám, že ještě dlouho budu!

Cows: Vidíš budoucnost našeho týmu růžově?
J.H.: Jsem optimista, takže ano, vidím. Ovšem jen za předpokladu, že se udělá nábor do nižších věkových kategorií. Odtud bychom mohli vychovat mladou talentovanou krev Krav.

Cows: A co tvá budoucnost?
J.H.: Nejdříve bych chtěl dodělat školu a splnit si svůj sen, který je hrát profihokejbal v zahraničí. Budoucnost je má oblíbená barva - pastelově růžová Smailík

Cows: Na závěr nám řekni, co osobní život - holky, škola atd. No prostě něco zajímavého...
J.H.: Supr, pecka, bomba - holky libový, sex také, škola výborná a jedinečná, kámoši skvělí. No prostě spokojenost!.Aaach, jen ty prachy chyběj.

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

8.4.2010