South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Áčko odhaluje zbraně na jaro!

Žádné velké bomby nečekejte! Žádná nová tvář do Krav nemíří. Přesto je ale áčko posíleno. Jak je to možné? Jednoduše. Uzdravili se marodi, uskutečnil se jeden comeback a podařilo se prodloužit působení borce z Mělníku. Stále tápete a nevíte, o jaká jména konkrétně jde? Zde je podrobnější ozřejmění.

Jak už bylo avizováno v diskuzi, připraven je návrat legendárního brankáře Jiřího Vlasáka. Ten naposledy chytal jeden zápas na podzim roku 2007 a předtím asi pět let ne, ovšem jeho styl založený na použití dvou atlasů je opěvovaný a nám vypomůže v prvních třech jarních duelech. Pak se uvidí. Dále se nám někteří hráči uzdravili. V první řadě gólmanská jednička Lumír Kudrna, v březnu by mohl opět naskočit obránce Lukáš Bušta a na všechny zápasy počítáme s Ladislavem Fišerem. Na soupisce oproti původním předpokladům zůstává také kanonýr Marek Zápotocký z Mělníku, jemuž se tolik zalíbilo klima v kabině i tempo, jakým hrajeme a bude u nás hostovat do půlky dubna, kdy se vrátí do kmenového Mělníka, jehož představitelé mají od nás slíbenou odměnu. "Ty dva sudy pro kluky zaplatím samozřejmě sám, abych za vás mohl hrát!" tvrdí Mára, na jehož střelecké manévry budeme hodně spoléhat. K tomu jsou nám připraveni pomoci i hráči ze soupisky béčka, které má téměř jistou účast v play off.

Chybět naopak budou Štěpán Floriš, jehož na jaře nepustí do hry bolavá záda a koleno, a také David Pavlík, jehož zlanařil na hostování extraligový Kert Park. Oběma přejeme jen to nejlepší - prvnímu, aby se dal do kupy a druhému jednoduše ať se daří! Nám se snad ve zlomovém zbytku sezony bude dařit také...

Soupiska na jaro:
Brankáři - Tomáš Koubek (B), Lumír Kudrna, Jiří Vlasák.
Obránci - Lukáš Bušta, Roman Dvořák (B), Jiří Holý, Jan Horák, Petr Hutla, Filip Ješina, Jaroslav Špaček, Libor Zavadil.
Útočníci - Matěj Červenka (B), Ladislav Fišer, Jan Musil, Lukáš Pařízek, Matěj Pokorný (B), Martin Sígl, Petr Sígl, Martin Svrček, Petr Štěpánik, Martin Tučný (B), Lukáš Vrkoč, Marek Zápotocký.

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

22.2.2010