South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Martin Sígl: Všichni jsem zdraví a klidní!

Martin Sígl: Všichni jsem zdraví a klidní! Martin Sígl: Všichni jsem zdraví a klidní! Další ze zajímavých postav South Park Cows, kterou jsme si vyhlédli pro zajímavý rozhovor, je Martin Sígl. Jeden z originálních a zároveň technicky nejlépe vybavených členů týmu se ohlédl za kariérou, v níž ční jeden velký okamžik, prozradil něco o svých tanečních choutkách, smradlavých věcech, ponožkách k Vánocům a také o tom, jak je to s jeho další poslední sezonou, kterou hraje...

Cows: Martine, na internetu se nedávno objevilo video s hudebním klipem, v němž tancuješ na Macarenu. Můžeš nám k tomu něco říct?
Martin Sígl: No já vlastně vůbec nevěděl, že to bude na Macarenu, možná bych pak házel bokem trošku jinak. Byla to iniciativa mých šéfů a takhle to dopadlo.

Cows: Ty pohyby vypadaly velmi ladně, dává ti snad doma přítelkyně Lucka lekce z tancování?
M.S.: To víš já jsem takový ladný člověk, to je snad vidět i na hřišti, ne? Lucka mi bohužel žádné lekce nedává. Pro ní spíš bohudík.

Cows: Hele byl jsi loni hodnej a dostal k Vánocům hodně dárků? A jak Síglovic oslavili silvestra?
M.S.: Já jsem hodnej pořád, takže nějaký ponožky jsem dostal. Příchod nového roku jsem oslavil s Luckou, bráchou a jeho rodinou a jejich sousedy.

Cows: Pojďme k hokejbalu. Kolikátou poslední sezonu už hraješ a jak to s tebou bude dál?
M.S.: No Lucka říká, že tato sezona je poslední Smailík.

Cows: Nevěřím, ale budiž. Čemu se budeš ve volném čase věnovat, až teda někdy možná vyhodíš tu smradlavou výstroj do popelnice?
M.S.: Tu smradlavou výstroj nevyhodím, vyvěsím si ji doma, no nebo spíš venku. Myslím, že nějakou zábavu si najdu, třeba brácha založí tým v něčem jiném, něco pro starší.

Cows: Pokud opravdu skončíš, přijdeš se třeba aspoň někdy mrknout, jak to jde omlazenému týmu v některé ze soutěží? Pokud, tedy budou Cows fungovat...
M.S.: Určitě přijdu a doufám, že Cows fungovat budou, byla by škoda, kdyby ne!

Cows: Na jaký okamžik kariéry vzpomínáš nejradši a proč?
M.S.: Určitě na vítězný gól v zápase play off s namyšlenýma Litoměřicema, který nás posunul do dalších bojů v play off. A to víš, že na něj vzpomínám hodně často, protože ho dal můj bratr, takže vždycky když se potkáme (a to je právě celkem často), mi to připomíná Smailík.

Cows: Kdybys měl sestavit ideální lajnu Cows z jeho bývalých nebo současných hráčů včetně sebe, jak by vypadala?
M.S.: To je těžký, hráčů v Cows prošlo hodně a i dost jich bylo dobrých. Ale asi bych to složil takto: Na beku Vevi s Denym a v útoku Poříz, Guti a Venca Vaněček.

Cows: A co útok pacientů? Ten dáš taky hravě dohromady, ne?
M.S.: Nevím, koho tím máš na mysli? Ale nedávno jsem slyšel o jednom z našeho týmu, který zmlátil lampu. Tak toho bych tam zařadil. Jinak si myslím, že jsme všichni celkem zdraví a klidní...

Cows: Popřej něco spoluhráčům do nového roku, víš, že to na jaře bude těžké a každé splněné, přání přijde vhod...
M.S.: Samozřejmě bych chtěl všem popřát týmový úspěch Cows a to tedy postup do play off a v play off postup co nejdále. Co se týče osobního života, tak všem tolerantní přítelkyně, případně manželky, ať ten hokejbal můžeme ještě nějaký ten čas hrát! Smailík

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

18.1.2010