South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Mladý krávy nejsou špatný! Konečně vyhrály...

Mladý krávy nejsou špatný! Konečně vyhrály... Do Malešic na rozloučení s hokejbalovým rokem 2009 sice nedorazili všichni, kdo se nahlásili, i tak jsme ale byli schopni postavit proti sobě dvě sedmičky hráčů plus gólmana. Na hranici starý/mladý se tentokrát pohyboval Petr Hutla a nakonec spadl k týmovým veteránům, kteří nejprve tahali za kratší konec, pak o hodně vedli, ale nakonec šikovným benjamínkům podlehli.

Výsledek zápasu sice nebyl důležitý, ale přinesl zlom. V žádné z dosavadních exhibic totiž Mladí nevyhráli. Jak k tomu teď došlo? Po první půlce zápasu na 2x20 minut hrubého času vedli 4:3, když se trefili dvakrát Vojtěch Žemlička a Michael Jordák. Jenže během hry se pak už na nic nezmohli, protože tlak většiny hráčů áčka, kteří mohou v současné době porazit možná tak ty děti, byl enormní. Skóre 7:4 pro Staré po čtyřiceti minutách zařídili brankami Petr Sígl (3x), Lukáš Vrkoč (2x), Martin Sígl a Martin Svrček (oba 1x). Jenže to nebylo všechno, na řadu přišly nájezdy, jež se tradičně přičetly k celkovému skóre. Tomáš Koubek nepustil za záda ani jeden pokus Starých, zatímco Jaroslav Špaček inkasoval hned čtyřikrát. Zejména předem avizované zakončení Žemličky mezi nohama, bylo pro něho ostudné. Sumasumár 8:7 pro Mladé (gól dali ještě Jan Musil, Michael Jordák a Matěj Pokorný).

Pak se chvíli posedělo v domovské kantýně, kde se střídmě oslavily dvoje narozeniny a jelo se vstříc hospodě The Pub ve Veleslavínově ulici. Byla sranda, pivo teklo proudem a na závěr proběhly i nějaké ty panáky. Tentokrát to byl Jaegermeister s redbullem. Společnost nedělaly žádné slečny, ale uniformovaní pánové. Zlatý hřeb s jejich zavoláním a zaplacením půlhodinového vystoupení se povedl. Chvílemi vypadali jako opravdoví, ale ne – byl to jen skvělý fór Smailík

MLADÍ VS. STAŘÍ 8:7
Branky: Žemlička 3, Jordák 3, Musil, Pokorný – Sígl P. 3, Vrkoč 2, Sígl M., Svrček. Rozhodčí: Pillmann. Vyloučení: 0:2 (Hutla 2x). Diváci: 1 (Tučný).
Mladí: Koubek – Assmannová, Pokorný, Žemlička – Dub, Jordák, Musil, Tvarůžek.
Staří: Špaček – Holý, Hutla, Zavadil – Sígl M., Sígl P., Svrček, Vrkoč.

Hlasy po utkání:
Vojtěch Žemlička: "Kolik, že to skončilo? 8:7 pro nás, že jo! No nejsme špatný, ale chápu, někteří kluci jsou už fakt staří a je potřeba časem je v týmu vyměnit."
Jaroslav Špaček: "Spolupráce s obranou nefungovala, vždyť ti kluci vůbec nevědí, co mají hrát. Nedivím se našim gólmanům, že za nimi pouští tolik gólů."

Hlasy po Pubu:
Libor Zavadil: "Nic si nepamatuju."
Jiří Holý: "Já taky ne."
Martin Tučný: "Ani já."
Lukáš Pařízek: "Já jo, ale neřeknu..."

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

15.12.2009