South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Jiří Holý: Lidé si myslí, že jsem magor!

Jiří Holý: Lidé si myslí, že jsem magor! Jiří Holý: Lidé si myslí, že jsem magor! Tak bleskové odpovědi na otázky do rozhovoru jsem nedostal ani během více než desetileté profesionální kariéry. Jiří Holý mi je jako amatér poslal téměř okamžitě a znovu potvrdil, že preciznost je jeho druhé já. Mimo jiné se rozpovídal, proč pořád běhá, koho volí a kdy bude otevřena nová pobočka Kauflandu, kde šéfuje.

Cows: Jirko, jsi známý jako poctivec. Byl jsi tak vychováván, nebo tě zasáhla nemoc šílených krav?
Jiří Holý: Rodiče mě vždy vedli k tomu, abych byl poctivý a měl úctu ke starším. Držím se tedy mottem: "s poctivostí nejdál dojdeš", ale ještě jsem nikam nedošel. V reálném životě to holt funguje trošku jinak.

Cows: Vždy když se někam běží, tak jsi vpředu – přijde ti to normální?
J.H.: Normální mi to přijde, ale ostatní včetně mé přítelkyně si o mně myslí, že jsem magor Smailík.

Cows: Nevadí ti, že ubývají kamarádi, když je buzeruješ?
J.H.: Na to jsem si již zvyknul, že vždy během jednoho týdne v roce mám méně kamarádů. Nechci, aby soustředění prováleli na posteli a hraním PSPečka. Prostě bez dřiny a potu to nejde!

Cows: A co mi řekneš na dobíhání icingů?
J.H.: Tuto činnost jsem si hodně oblíbil. Připravuji se na to, že by v hokejbale mohli zavést icing dle pravidel kanadsko-americké NHL, pak se dobíhání bude hodit Smailík.

Cows: Jsi takhle aktivní i v jiných odvětvích? Třeba když jdeš volit Paroubka?
J.H.: .: Tak zaprvé pan Paroubek i celá ČSSD je mi proti srsti. Já jsem si oblíbil "modrého ptáka". Na levici máme v týmu jiné adepty, že doktore Rathe Smailík. Samozřejmě, že se snažím i v jiných odvětvích. Třeba v zaměstnání hákuji až do vyčerpání, abych pak měl dobrý pocit, že jsem pro svou firmu udělal pořádný kus práce (leze chlebodárci kamsi).

Cows: Od 6. kola nosíš na dresu céčko – je to pro tebe ocenění vlastností?
J.H.: Tak určitě je to ocenění mých dobrých vlastností, nicméně to přišlo jak blesk z čistého nebe. Snažím se být pro tým maximálně užitečný a jsem rád, že kraví stádo má ve mně takovou důvěru.

Cows: Nesvazuje tě kapitánství? Dovedeš i jako hodný hoch rozhodčí seřvat?
J.H.: Vůbec ne, ba naopak od té doby, co jsem kapitán, mám na účtě 2 góly + 1 vlastní Smailík. Tolik branek se mi nepodařilo dát za posledních 5 sezón (naoko pláče). Jen si ty rozhodčí musím víc ošéfovat.

Cows: Kam to podle tebe Cows letos dotáhnou? A béčko?
J.H.: Já budu velice rád, když si áčko zahraje play-off a myslím, že pokud budeme pravidelně všichni trénovat s gólmanama, tak bychom to semíčko dát mohli. Ohledně našeho bečka budeme určitě všichni rádi, když dokončí sezónu bez dalších kontumací.

Cows: Co Kaufland, v němž pracuješ? Kde a kdy otvíráte další pobočku?
J.H.: Teď jsme se akorát přestěhovali na novou centrálu na Vypichu. Není to tu špatný, ale mám to zatraceně daleko do Malešic Smailík. Ve čtvrtek 22.10.2009 v 7:00 otevíráme novou filiálku v Praze – Jarově, ulice Spojovací. Tak koukejte všichni dorazit, ať máme vyšší zisk a já plat Smailík.

Cows: Je těžké takové firmě šéfovat?
J.H.: Tak určitě to není lehký vést takovou firmu, ale když jsi jednička na trhu, tak to jde samo Smailík.

Cows: A ještě furt bydlíš U kohoutku 93, nebo ses přestěhoval?
J.H.: Samozřejmě, že se tam občas zastavím, nicméně doby, kdy jsem tam trávil týdny, jsou snad pryč. Momentálně jsem na máma hotelu Smailík.

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

20.10.2009