South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Lumír Kudrna: Kraví úsměvy? Moje nové auto!

Lumír Kudrna: Kraví úsměvy? Moje nové auto! Prvním zpovídaným hráčem v seriálu strakatých rozhovorů je gólman áčka Lumír Kudrna. Jaký má recept na vynikající výkony, co si myslí o Cows jako takových, jak se mu pracuje s mladými a co dělá kromě hokejbalu, to vše se dozvíte, pokud vydržíte číst záplavu zajímavých odpovědí i naprostých plků na následujících řádcích.

Cows: Příprava žádná, metrák na váze, a přesto podáváš skvělé výkony. Máš vysvětlení pro nezvykle výbornou formu už na začátku sezony?
Lumír Kudrna: Tak promiň, ale musím tě opravit, na váze jsem stále docent a příprava na sezonu byla letos určitě nadstandardní. Hlavní rozdíl ale asi bude v tom, že jsem se na letošní sezonu opravdu těšil.

Cows: Co bys řekl k představením hráčů v poli? Kde jsou rezervy a co naopak šlape?
L.K.:Tak určitě máme svoje mouchy. Hlavní zádrhel našeho TGV bych viděl v neochotě hráčů hrát zápasy. Jak říkám na tréninky chodí, ale na zápasy se bojí. Je to v hlavách. Tak určitě se mi nelíbí ani naše prozatímní výkony v přesilovkách, ale to se zlomí. Naopak se mi hodně líbí výkony našich kravítek, obzvláště aktuálně nejlepšího střelce Cows Matěje Červenky a dvorního nahrávače Jana Musila, který už se snad taky konečně trefí.

Cows: Kam mohou směřovat cíle týmu v poslední vážné sezoně, kterou dopředu avizoval? Sám hraješ II. NHbL už třetím rokem, takže jistě obrázek o soutěži máš...
L.K.: Z toho jaké jsou prozatímní výsledky a jak vypadá naše hra, bych stejně jako loni i předloni měl hlavní cíl nezklamat (tedy nemuset hrát baráž), jako úspěch bych bral jakoukoli účast v play off. Už vidím, jak koulíte očima, ale opravdu si myslím, že dostat se do play off bude letos obrovský úspěch.

Cows: Existuje něco, co tě na organizaci týmu opravdu baví?
L.K.: Tak určitě práce s mladými kluky a hlavně alkoholové večírky.

Cows: Jsi tedy pro protažení působení v regionu namísto stažení se do pražské ligy? Co sám pro to můžeš udělat?
L.K.:Já osobně bych byl pro udržení týmu v regionu. Měl jsem sen, a pořád ho mám, že jednou si s krávama zahrajeme národku, až se rozkoukají všichni mladí. Tým na to určitě máme. Momentálně proto můžu udělat velmi málo, neb jsem na studiích v Plzni. Po skončení školy se uvidí Smailík

Cows: V novém ročníku se intenzivně věnuješ výchově mladých gólmanů. Co si od přípravy s nimi slibuješ?
L.K.: No počkej Lukáši, snad jenom jednoho mladého gólmana, ne? Nejmenovaný Milošek se mě bojí, což je škoda, protože má obrovský potenciál se rozvíjet. Neslibuji si od toho nic, pokud je to baví a myslí si že jim to pomáhá, budu v tom pokračovat.

Cows: Obecně je známo, že studuješ na doktora-zubaře. Umíš si představit, že budeš mít za pacienty své bývalé, současné či budoucí spoluhráče?
L.K.: Docela se na to těším, když se tak dívám po kravích úsměvech,vidím své nové auto.

Cows: Komu by jsi vytrhal všechny zuby?
L.K.: Tak určitě tomu, u koho to bude bytostně nutné... A samozřejmě Peťovi Sígrovi, páč dobré skutky musí být po zásluze potrestány.

Cows: A co tvá herecká kariéra, jak pokračuje? Ještě hraješ Mlsného jazýčka v představení Ztracené existence?
L.K.: Samozřejmě. Kluci se navíc k divadlu věnují kapele VDP (Vagyny dy praga). Ovšem to mě moc nebere. Proto jsem byl spoluobnovitelem divadelního souboru v Plzni (je to spolek, kde hrají výhradně studenti medicíny).

Cows: Našel by jsi v mužstvu někoho s podobným hereckým nadáním?
L.K.: Těžko můj herecký projev je nezaměnitelný!

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

18.9.2009