South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Áčko: Prostor pro mladé...

Žádná kvanta střídavých startů v době, kdy jich je povoleno do zápasu nasadit už pět, ale pěkně s odchovanci z vlastní líhně! Ano, dostatek prostoru dostanou dorostenci Cows, kteří si svým herním vývojem a výkony řekli o pořádnou šanci.

V ligových zápasech budou pravidelně nastupovat vedle zkušenějších kolegů hned tři benjamínci v poli - Matěj Červenka, Jan Horák a Jan Musil a společně s nimi se (v brance) na hřišti objeví i Tomáš Koubek! Věkový průměr stárnoucího týmu se tak výrazně sníží a všichni jmenovaní navíc budou nastupovat v rámci hostování ve své věkové kategorii, resp. v našem B-týmu.

Střídavé starty letos opravdu budou jen tři! Brankář Štěpán Čermák, obránce Jan Tryzna a překvapení do útoku. Pěkně pro doplnění sestavy v případě absencí. Pro novou sezonu se naopak oproti té minulé nepočítá hned s několika hráči ze soupisky áčka - s brankářem Pavlem Pechem (konec kariéry/návrat z hostování?), obráncem Petrem Káninským (návrat do béčka) a útočníky Janem Šilhartem (Hokejka), Ondřejem Novotným (konec kariéry), Martinem Tučným (B-tým + případná výpomoc) a Markem Dvořákem (návrat do béčka/Třebíč). Na střídavý start už v týmu nebudou jistě působit - Jan Denis, Martin Chvojka, Ondřej Kapusta, Pavel Kormunda ani Michael Petrášek.

Navíc je pravděpodobná ztráta ještě jednoho z důležitých hráčů, kteří zatím na soupisce jsou. Proto je zřejmé, že i v rámci sázky na mládí, musí naše ambice směřovat jinam, než do horních pater tabulky II. NHbL Střed. Kádr na sezonu 2009/10 bude vypadat následovně:

Brankáři: Lumír Kudrna, Tomáš Koubek a Štěpán Čermák (SS/Vyprahlo).
Obránci: Lukáš Bušta, Štěpán Floriš, Jiří Holý, Jan Horák, Petr Hutla, Filip Ješina, David Pavlík, Jan Tryzna (SS/Vyprahlo) a Pavel Veverka.
Útočníci: Matěj Červenka, Ladislav Fišer, Jan Musil, Lukáš Pařízek, Martin Sígl, Petr Sígl, Martin Svrček, Petr Štěpáník, Jaroslav Špaček, Lukáš Vrkoč, Libor Zavadil a 1 střídavý start.

Informace o B-týmu South Park Cows budou na webu k přečtení už brzy!

L.80

Copyright © South Park Cows

Vložen

17.8.2009