South Park Cows - Články, Doplňující články

Hokejbal Praha, hokejbalový tým z Prahy

South Park Cows South Park Cows Lumír Kudrna Petr Sígl Martin Sígl Lukáš Vrkoč South Park Cows
2009 / 2010
A-tým| B-tým| Mládež| Vše

Sponzoři

D & Z spol. s.r.o.


Autosklo S.O.S.


[ info ]

O stránkách

Rozlišení

1024 x 768

Prohlížeč

Firefox 2.0 +


Valid XHTML 1.0! Valid CSS level 2! Explanation of Level Double-A Conformance!


[ detaily ]

Cows jsou na prodej!

Sezona 2009/10 bude už desátou, kterou Krávy odehrají. Zároveň bude třetí v II. NHbL Střed, kde jsme uhráli čtvrté a šesté místo. To je slušná porce let i úspěchů. A jelikož se ostatní zájmy a priority s přibývajícími křížky na krku klíčových postav mění, je nasnadě oznámit, že právě tento soutěžní ročník je posledním v regionu, kterého se tým pod současným vedením zúčastní. Vše přitom vyústí v megaoslavu 10 let od založení v květnu/červnu příštího roku. Tam se také prozradí, co konkrétně bude dál s klubem, který měl loni tři (A, MD, B) a letos dva (A a B) týmy. Možností je hned několik:

1. varianta: Z vybraných hráčů se udělá jeden tým, který se bude účastnit Pražské oblastní hokejbalové ligy (POHbL) a hrát pro žízeň.
2. varianta: Loňští mladší dorostenci si seženou dostatek schopných kamarádů a vytvoří dorost starší za podpory členů mužského týmu.
3. varianta: Najde se někdo mladší z vlastních řad, kdo bude táhnout otěže Cows i nadále a přesvědčí hráče, aby pokračovali i v regionu.
4. varianta: Za pořádně tučnou sumu koupí celý tým nový majitel a s přislíbením lukrativních kontraktů udrží ve střehu většinu hráčů i obě soutěže.

O tom, jak budou vypadat konkrétní kádry áčka a béčka pro novou sezonu, budeme informovat v příštích dnech.

L.80, Petr.27

Copyright © South Park Cows

Vložen

14.8.2009