III. 6:29 D 9 - Bukač Josef 35 - Kašpar Jakub -
III. 13:31 H 24 - Dvořák Roman 17 - Nováček Roman -

III. 5:23 D 13 - Skřivan Jan Napadení
III. 7:13 D 19 - Průša Martin Hákování
III. 7:32 D 76 - Bukač Petr Držení hole

Sedm statečných aneb Steve McQueen by se divil

Někomu to přijde k smíchu, avšak podobnost s filmem není čistě náhodná. Stejně jako ve slavném snímku jeden borec marně hledá další blázny, kteří se s ním dají do boje s přesilou v čele se záporným tvrďákem, tak ani zde se nenašlo více šílenců, kteří by se na velice populární stadion dostavili. Zde to byl soupeř ve Svijanské aréně a kromě záporného hrdiny, kde se role velice ochotně ujal kapitán toho času zvláštně domácích byla přesila na straně soupeře jen o dva hráče. Bohužel i přes naší perfektní fyzickou přípravu jsme byli již po prvních minutách značně vyčerpáni a s vidinou stejného tempa v celém utkání bylo jasné, že tady se budou dít věci.

Tedy dost bylo filmu a nyní k zápasu. Již od prvních minut jsme nepustili soupeře z našeho obraného pásma a doslova jsme ho donutili dotlačit několik kulatých nesmyslů do naší sítě.

Po naší jasné převaze jsme pokračovali v druhém dějství ve stejném tempu a soupeř již bezradně vedl 7:0. Nepochopitelně však začal hrát svou hru, což nebylo úplně po chuti panu rozhodčímu, a tak po dvou sehraných přesilovkách soupeř málem ztratil vedení, jelikož to bylo již 7:2. Zde však zaúřadovala postava, která dokázala zahrát svou roli v maximální kvalitě a prostě úžasným výkonem zhatil naše šance hrát alespoň minutu vyrovnaný souboj. Nebyl to nikdo jiný jiný než Chosé Desperados, který svou obratností, přesností, rychlostí a bezmeznou bojovností ještě s výsledkem něco udělat, zle zatápěl a nakonec zvýšil na uklidňujících 8:2. Avšak fair play tradičně příliš nepobral a proto ho dnes nebudu vyhlašovat hráčem zápasu.

Tedy Mělník si zastřílel a my jsme rádi, že to odneslo jen 7 lidí. Bohužel nejsme natolik vykutálení abychom nedorazili vůbec, ale to je jiná kapitola. Není to úplně slušné a také nejsme tak bohatí jako ostatní, kteří nedorazí bez omluvy.

Poprosili bychom příště naše kravky, aby nechodily v tak velkém počtu, protože si zase plno hráčů nezahraje a to není fér, protože chceme hrát všichni.

Když to tedy shrneme tak zápas v konečné fázi dopadl velice špatně, i když jsme ho měli tak dobře rozehraný a pevně doufám, že ještě budu mít mnoho příležitostí z posledních sil rozdávat radost a zvyšovat sebevědomí lidem jako Chosé Desperados a jemu podobným.