A-tým| B-tým| Děti| Vše

Autosklo S.O.S.

Zápis z utkání - Zápas - Benátky

Zápas čtvrtfinále play-off

Prohra 26.4.2009 16:00 South Park Cows HbK CC Belveder Benátky nad Jiz. Fotky Videa Zvuky

Konečná, prosíme vystupte.

Neděle před utkáním pro nás nebyla příliš pozitivní. Ze soboty jsme měli dva zraněné obránce a jednoho ve stavu nemocný. Krizi nám pomohl vyřešit Štěpán Floriš, který si přišel se sebezapřením zahrát.

Úvod se nám vydařil skoro stejně jako v sobotu. První minuta a první branka v soupeřově síti. Lukáš Vrkoč přihrával a Jaroslav Špaček skóroval. Jenže pak to přišlo. Zbytečné vyloučení stíhalo vyloučení !naprosto! zbytečné a my místo toho, abychom oslabené Benátky (kvůli vyšším a disciplinárním trestům) přejeli, jsme je dostávali zpět do hry Smailík. V oslabení se moc útočit nedá. Vedení jsme však stále drželi, díky dobrému bránění a skvělému Lumíru Kudrnovi v naší brance. První část jsme tak vyhráli 1 : 0.

Druhou třetinu jsme začali v oslabení a ve druhé minutě jsme již vedení nedokázali udržet. Rychlá přihrávka na střed, nájezd na osamoceného gólmana a Jan Kratochvíl se radoval z vyrovnání pro svůj tým. Pak jsme se nějaký čas udrželi, nefaulovali a občas jsme i zaútočili. Ovšem lehkost a nadšení ze soboty nebylo nikde vidět. V jedenácté minutě jsme hráli zase ve čtyřech a inkasovali jsme podruhé, tentokrát z hole Martina Lindy. Do šatny jsme šli tedy za nepříznivého stavu 1 : 2.

Bohužel v nasazeném trendu jsme pokračovali i v posledním dějství. Pořád oslabení. To se pak holt těžko srovnává. Když jsme náhodou hráli ve vyrovnaném počtu, tak jsme se samozřejmě snažili změnit skóre, ale stále to nějak nešlo. Až ve třinácté minutě jsme byli úspěšní. Petr Sígl se zmocnil míčku, vystřelil, míček se odrazil od zadního mantinelu a do poloodkryté klece ho usměrnil Lukáš Pařízek - 2 : 2. Spadl nám trochu kámen ze srdce (to jsme ovšem ještě nevěděli, že předčasně), přeci jen vyrovnat tři minuty před koncem... To už se dá vyrovnaný stav udržet do prodloužení. Opravdu dá, jenže nám se to nepovedlo. Symbolicky nám pohřeb připravilo další oslabení. Necelou minutu před koncem jsme lovili míček ze sítě potřetí (střelec Marek Micka). Na druhé vyrovnání jsme se nezmohli Smailík.

Kdyby se nám povedlo hrát jako v sobotu, nemuseli jsme prohrát a vypadnout už o druhém víkendu. Jenže nevyvarovali jsme se faulů, nevyhla se nám zranění a nedokázali jsme se vyhecovat jako minulý rok proti Litoměřicím. Bylo v našcih silách dokázat víc. I tak si ale myslím, že jsme neudělali ostudu.